بررسی Spotlight: فیدهای اینستاگرام آسان شد


پیدا کردن افزونه فید اینستاگرام مناسب برای سایت وردپرس شما می تواند زمان بر باشد. پلاگین های زیادی وجود دارد که این کار را انجام می دهند.

نه تنها افزونه ای را می خواهید که فید اینستاگرام شما را جذب کند، بلکه می خواهید آن را شخصی سازی کنید تا متناسب با سایت و برند شما باشد. در این بررسی افزونه فیدهای اینستاگرام، من قصد دارم نگاهی درونی به Spotlight به اشتراک بگذارم.

بیایید ببینیم که چگونه این افزونه وردپرس فید اینستاگرام روی هم جمع می شود و چه ویژگی هایی ارائه می دهد.

افشای کامل: پلاگین Spotlight توسط RebelCode Ltd، شرکت مادر پشت WP Mayor توسعه یافته است، اما این بررسی به طور مستقل توسط ارین هیگز انجام شده است و نتایج زیر متعلق به او است.

بررسی فیدهای اینستاگرام: شروع کار با Spotlight

صفحه اصلی پلاگین فیدهای اینستاگرام Spotlight

Spotlight یک راه حل با کاربری آسان و بسیار قابل تنظیم برای افزودن فیدهای اینستاگرام خود بدون زحمت به سایت وردپرس شما است. راه اندازی فقط چند دقیقه طول می کشد و می توانید آن را متناسب با وب سایت خود تنظیم کنید. پاسخگو است و در هر دستگاهی شگفت انگیز به نظر می رسد.

به علاوه، سئو پسند و در دسترس است. محتوای اینستاگرام مستقیماً به سایت وردپرس شما کشیده می‌شود و به موتورهای جستجو اجازه می‌دهد آن را خزیده کنند. محتوا و زیرنویس ها سئوی کلی شما را بهبود می بخشد و توسعه دهندگان دسترسی را در سرتاسر رابط در نظر داشتند.

اگر به دنبال راهی ساده برای نمایش مستقیم فید اینستاگرام خود در سایت وردپرس خود هستید، می توانید Spotlight را به صورت رایگان ارائه دهید.

همچنین نسخه‌های پولی Spotlight وجود دارد که موارد اضافی بیشتری را ارائه می‌کنند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

به عنوان مثال، Spotlight PRO به شما امکان می‌دهد فیدهای خود را با کپشن یا هشتگ فیلتر کنید، پست‌هایی را که نشان می‌دهید تعدیل کنید، و حتی می‌توانید لینک در Bio و فیدهای اینستاگرام قابل خرید ایجاد کنید، و فید خود را به هر کجا که می‌خواهید پیوند دهید.

داشتن توانایی انجام این کارها برای نمایش پادکست ها، دستور العمل ها، محصول، پیوندهای وابسته، آخرین مطالب، و لیست ادامه دارد، عالی است.

نحوه راه اندازی فید اینستاگرام Spotlight

ابتدا اجازه دهید نگاهی به نسخه رایگان بیاندازیم و سپس به سراغ نسخه پولی می‌رویم و نحوه ایجاد پیوند در صفحه Bio را بررسی می‌کنیم.

1. Spotlight را نصب کنید

Spotlight را مستقیماً از سایت وردپرس خود دانلود کنید. در داشبورد وردپرس، به افزونه ها > افزودن جدید. در نوار جستجو، عبارت Spotlight را تایپ کنید. کلیک الآن نصب کن، سپس فعال کنید افزونه

Spotlight را نصب کنید

همچنین می‌توانید افزونه Spotlight را از فهرست افزونه‌های وردپرس دانلود کنید. کلیک کنید بر روی دانلود دکمه. به داشبورد وردپرس خود بروید و به آن بروید Plugins > Add New > Upload Plugin. کلیک انتخاب فایل، فایل .zip را که دانلود شده است، انتخاب کنید الآن نصب کن، و سپس فعال کنید آی تی.

2. اولین فید اینستاگرام خود را ایجاد کنید

ایجاد اولین فید اینستاگرام برای سایت وردپرسی خود فقط چند کلیک فاصله دارد.

نوع خوراک

هدایت به فیدهای اینستاگرام > فیدها در منوی داشبورد شما در جادوگر سوار شدن، را انتخاب کنید پست های اینستاگرام من و کلیک کنید گام بعدی دکمه.

نوع فید اینستاگرام

یک الگو را انتخاب کنید

الگوی مورد نظر خود را انتخاب کنید: کلاسیک، گالری، تکی یا ردیفی. سپس بر روی گام بعدی را فشار دهید و ادامه دهید اتصال و سفارشی سازی دکمه. در مراحل بعدی می توانید این قالب ها را سفارشی کنید.

یک الگو را انتخاب کنید

متصل شوید و یک اکانت اینستاگرام را انتخاب کنید

حساب اینستاگرام مورد نظر خود را برای این فید انتخاب کنید یا یک حساب کاربری جدید وصل کنید.

اگر یک حساب شخصی انتخاب کنید، یک پاپ آپ ظاهر می شود که از شما می خواهد اجازه دهید حساب اینستاگرام خود را به افزونه Spotlight متصل کنید. برای اتصال آن، دستورات را دنبال کنید.

اگر یک حساب تجاری را انتخاب کنید که رایگان است و به شما امکان دسترسی به ویژگی‌های بیشتری را می‌دهد، یک پنجره بازشو ظاهر می‌شود که از شما می‌خواهد اجازه دهید صفحه فیسبوک/اکانت اینستاگرام مرتبط خود را به افزونه Spotlight متصل کنید. برای اتصال آن، دستورات را دنبال کنید.

با این افزونه می توانید بیش از یک حساب اینستاگرام را هم در این مرحله و هم در قسمت مدیریت اکانت آن متصل کنید که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

طراحی فید اینستاگرام

در زیر برگه طراحی، تعدادی ویژگی وجود دارد که می‌توانید سفارشی کنید: چیدمان، گزینه‌های فید، تنظیمات ظاهری، سربرگ فید، دکمه دنبال کردن، و دکمه بارگذاری بیشتر.

فیدهای اینستاگرام خود را سفارشی کنید

سفارشی سازی های لازم را انجام دهید و سپس کلیک کنید صرفه جویی در قسمت بالا گوشه سمت راست.

فید خود را نام ببرید و انتخاب کنید صرفه جویی.

ذخیره فید اینستاگرام

3. فید را جاسازی کنید

اکنون می توانید فید خود را در وب سایت وردپرس خود قرار دهید. برای مشاهده گزینه‌ها، به تب Embed up بالا بروید.

در هر پست یا صفحه ای، می توانید به سادگی “Spotlight” را در بخش بلوک های ویرایشگر وردپرس جستجو کنید. پس از انتخاب، می توانید فید مناسب را انتخاب کنید.

علاوه بر این، می توانید کد کوتاه را برای استفاده در هر صفحه یا پستی کپی کنید، یا آن را به عنوان ویجت وردپرس در قسمت ابزارک سایت خود جاسازی کنید.

4. حساب های اینستاگرام خود را مدیریت کنید

در منوی داشبورد وردپرس سمت چپ خود، به فیدهای اینستاگرام > تنظیمات بروید. در اینجا می توانید چندین اکانت اینستاگرام شخصی یا تجاری را مدیریت و متصل کنید و جزئیات آنها را مشاهده کنید.

از آنجایی که API اینستاگرام عکس پروفایل و متن بیوگرافی را برای حساب‌های شخصی ارائه نمی‌کند، Spotlight به شما امکان می‌دهد تا موارد سفارشی را در افزونه اضافه کنید تا با حساب خود در اینستاگرام مطابقت داشته باشد.

حتی می‌توانید با استفاده از Spotlight Access Token Generator، حساب اینستاگرام مشتری خود را بدون نیاز به اشتراک‌گذاری اعتبار ورود به سیستم خود با شما، متصل کنید.

نحوه ایجاد لینک در صفحه بیو با Spotlight

اینکه بتوانید ترافیک را به سمت وب سایت یا پست های وبلاگ خود هدایت کنید، یک راه عالی برای تبدیل فالوورهای اینستاگرام به فالوور وب سایت است.

شما به راحتی می توانید این کار را با ایجاد یک لینک در صفحه بیو در سایت وردپرس خود در عرض چند دقیقه انجام دهید. این ویژگی نیاز به لینک شخص ثالث در سرویس Bio را از بین می‌برد و در عین حال به صفحه پیوند جدید شما در بیو اجازه می‌دهد تا به طور یکپارچه با وب‌سایت شما ترکیب شود. به مزایای سئو و ترافیک وب سایت هم اشاره نکنیم!

با استفاده از نسخه Spotlight PRO، می‌توانم تنها با چند کلیک یک لینک در صفحه اینستاگرام Bio در سایت وردپرس خود ایجاد کنم. این آموزش گام به گام به شما نشان می دهد که چگونه کار می کند، به علاوه برخی از دیگر ویژگی های PRO را برجسته می کند.

1. نوع خوراک را انتخاب کنید: پیوند در Bio

پس از نصب، فعال سازی و وارد کردن کلید لایسنس، می توانید مستقیماً به افزونه بروید و یک لینک در صفحه Bio ایجاد کنید. در منوی داشبورد وردپرس سمت چپ خود، به فیدهای اینستاگرام > فیدها > یک فید جدید ایجاد کنید.

در اینجا می توانید نوع خوراک مورد نظر خود را انتخاب کنید. انتخاب کنید لینک در بیو و ضربه بزنید گام بعدی دکمه.

2. طرح قالب را انتخاب کنید

انتخاب لینک در بیو قالب را طراحی کنید و روی آن کلیک کنید گام بعدی دکمه.

سپس را انتخاب کنید اتصال و سفارشی سازی دکمه.

3. حساب اینستاگرام خود را متصل کنید

حساب اینستاگرام مورد نظر خود را برای این فید انتخاب کنید یا یک حساب کاربری جدید وصل کنید.

اتصال اکانت اینستاگرام

علاوه بر این، می‌توانید پست‌هایی را نشان دهید که در آن حساب شما تگ شده است و پست‌های عمومی اینستاگرام را با هشتگ دلخواه خود نشان دهید، مانند کمپین هشتگی که تیم بازاریابی شما گرد هم آورده است.

4. طراحی

زیر طرح تب، ویژگی‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را سفارشی کنید: چیدمان، گزینه‌های فید، تنظیمات ظاهری، هدر فید، لایت باکس بازشو، زیرنویس‌ها، لایک‌ها و نظرات، دکمه دنبال کردن، و دکمه بارگذاری بیشتر.

طراحی فید خود را متناسب با برند یا وب سایت فعلی شما با سفارشی سازی های بسیار آسان می کند.

5. فیلتر کنید

انتخاب کنید فیلتر کنید برگه اینجاست که سرگرم کننده می شود! در اینجا می توانید دقیقاً آنچه را که می خواهید در فید شما دیده شود فیلتر کنید.

به عنوان مثال، بیایید یک خوراک دستور تهیه کنیم. من قصد دارم کلمه “رسپی” را در فید اینستاگرام خود فیلتر کنم، بنابراین اکنون تمام پست های اینستاگرامی که “دستور پخت” در کپشن دارند نشان داده می شوند.

فیدهای اینستاگرام خود را فیلتر کنید

در اینجا می‌توانید پست‌هایی را با کلمات و عبارات خاص مخفی کنید و پست‌ها را با استفاده از هشتگ‌ها فیلتر کنید.

6. معتدل

حرکت به در حد متوسط برگه در اینجا می‌توانید با پنهان کردن پست‌های خاص یا با انتخاب بهترین پست‌ها، انتخاب خود را بیشتر تنظیم کنید.

تعدیل فیدهای اینستاگرام

7. لینک در بیو

انتخاب کنید لینک در بیو برگه اکنون که انتخاب فید تصمیم گرفته شده است، اکنون می توان هر پست را پیوند داد.

منبع پیوند، رفتار کلیک، نحوه باز شدن پیوند، تبلیغات برای اعمال، و متن پیوند بازشو را انتخاب کنید. علاوه بر این، گزینه های پیوند را می توان برای هر پست جداگانه ایجاد کرد.

را تنظیم کنید منبع لینک گزینه ای به لینک در کپشن و Spotlight به طور خودکار URL را که به کپشن پست اینستاگرام خود اضافه کرده اید پیدا می کند و بلافاصله پست تعبیه شده شما را به آن پیوند می دهد. این اتوماسیون باعث صرفه جویی در وقت شما در آینده خواهد شد.

8. ذخیره و نام فید

کلیک صرفه جویی در قسمت بالا گوشه سمت راست. فید خود را نام ببرید و انتخاب کنید صرفه جویی.

9. ایجاد صفحه و جاسازی فید اینستاگرام

اکنون که فید ذخیره شده است، می توانید فید خود را در هر صفحه یا پستی جاسازی کنید. در هر پست یا صفحه ای، می توانید به سادگی “Spotlight” را در بخش بلوک های ویرایشگر وردپرس جستجو کنید. پس از انتخاب، می توانید فید مناسب را انتخاب کنید.

همچنین می توانید فید اینستاگرام خود را به راحتی با استفاده از Elementor جاسازی کنید. ویجت های Elementor را برای “Spotlight” جستجو کنید. ویجت را در جایی که به آن نیاز دارید بکشید و رها کنید و فید مورد نظر برای نمایش را انتخاب کنید.

اکنون یک لینک اینستاگرام به زیبایی در فید Bio دارید که مخاطبان شما را مستقیماً به وب سایت شما می برد.

لینک در فید اینستاگرام بیو

قیمت گذاری در کانون توجه

یک نسخه رایگان Spotlight وجود دارد. این امکان را به شما می دهد که اگر فقط به عملکردهای اولیه نیاز دارید، افزونه را امتحان کنید یا از آن استفاده کنید. اگر می‌خواهید درباره نحوه عملکرد ویژگی‌های فید پریمیوم اینستاگرام ایده بیشتری کسب کنید، نسخه نمایشی را بررسی کنید.

سه سطح قیمت گذاری برای Spotlight وجود دارد. پس کدام یک برای شما مناسب است؟ بیایید نگاهی دقیق تر به آنچه که هر ردیف ارائه می دهد بیندازیم.

ملزومات (برای همه موارد اولیه که ممکن است نیاز داشته باشید)

طرح Essentials (39 دلار) برای هر کسی که می خواهد حساب اینستاگرام خود را به زیبایی و بدون نقص در وب سایت وردپرس خود نمایش دهد، عالی است. ویژگی های طرح Spotlight Essentials:

 • اکانت های IG نامحدود
 • فید نامحدود
 • بهینه سازی هوشمند
 • پشتیبان گیری خودکار از پست
 • بیش از 10 قالب از پیش ساخته شده
 • سفارشی سازی کامل
 • نمایش شرح و لایک
 • نوار کناری پنجره بازشو
 • اسلایدر اینستاگرام
 • استوری های اینستاگرام
 • ادغام المنتور

PRO (برای استفاده حداکثری از محتوای اینستاگرام خود)

اگر به آنچه Essentials ارائه می دهد علاقه دارید، طرح PRO (59 دلار) ایده آل است، اما به توانایی سفارشی کردن فید اینستاگرام خود حتی بیشتر با موارد زیر نیاز دارید:

 • لینک در قالب بیو
 • اینستاگرام قابل خرید
 • ادغام ووکامرس
 • فیدهای هشتگ
 • فیدهای پست برچسب گذاری شده
 • خوراک های ترکیبی
 • فیلتر کپشن
 • فیلترینگ هشتگ
 • اعتدال

عملکرد (برای پیگیری تعامل و رشد)

اگر بخواهید عمیقاً در تجزیه و تحلیل فیدهای اینستاگرام خود غوطه ور شوید، طرح عملکرد (79 دلار) یک انتخاب عالی است. این همه چیزهایی را که برنامه های Essentials و PRO انجام می دهند، به علاوه:

 • بینش حساب اینستاگرام
 • بینش پست اینستاگرام
 • تجزیه و تحلیل تعامل فید
 • تجزیه و تحلیل تبلیغات فید
 • ادغام گوگل آنالیتیکس
 • مدیریت رسانه

مجوز این افزونه برای یک سایت وردپرسی است، با این حال، می توانید با پرداخت هزینه اضافی، هر یک از پلن های بالا را برای 3 سایت، 20 سایت و سایت های نامحدود ارتقا دهید.

پشتیبانی پریمیوم نیز در هر سه سطح قیمت گذاری Spotlight گنجانده شده است و پشتیبانی رایگان نیز در دسترس است. این تیم به دلیل پشتیبانی 5 ستاره خود در مخزن پلاگین بسیار تحسین شده است.

به علاوه، Spotlight 14 روز ضمانت بازگشت وجه مضاعف ارائه می دهد، بنابراین اگر در 14 روز اول از آن استفاده نکنید، می توانید تمام پول خود را پس بگیرید.

فیدهای اینستاگرام خود را با Spotlight افزایش دهید

این بررسی تنظیمات بی دردسر فیدهای اینستاگرام Spotlight را برجسته می کند. به‌علاوه، توانایی آن در ظاهر شگفت‌انگیز، انتخاب این افزونه را بی‌معنا می‌سازد.

من بیشتر تحت تاثیر ویژگی Link in Bio PRO قرار گرفتم. داشتن توانایی جذب فالوورهای اینستاگرام به وب سایت خود بدون استفاده از وب سایت شخص ثالث، مانند Linktree، یک ویژگی بزرگ است. علاوه بر این، این افزونه دارای عملکردهای مشابهی است که به شما امکان می دهد فید اینستاگرام خود را قابل خرید کنید و به طور بی عیب و نقص با WooCommerce ادغام می شود.

من از توانایی نسخه PRO برای تعدیل و فیلتر کردن فیدهای اینستاگرام شما کاملا شگفت زده شدم. این به شما امکان می دهد تا آنچه را که فید شما نمایش می دهد کاملاً سفارشی کنید و آن را با زیبایی شناسی وب سایت خود مرتبط تر کنید.

در نهایت، اینکه بتوانید فید اینستاگرام خود را در هر صفحه یا پستی تنها با یک کلیک ماوس رها کنید، ایجاد دنیایی را که در آن اینستاگرام و وردپرس شما در کنار هم زندگی می کنند، به واقعیت تبدیل می کند.

برای الهام گرفتن نیز به ویترین فید اینستاگرام آن‌ها نگاهی بیندازید – چه یک خالق مستقل باشید یا یک برند بزرگ، Spotlight همه چیز لازم را برای به کار انداختن محتوای اینستاگرام شما دارد.


– تهیه و ترجمه توسط wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!