با مجموعه رشد چرخ لنگر درآمد مکرر ایجاد کنید


افزایش درآمد تقریباً برای هر کسب‌وکاری یک چالش بزرگ است، اما واقعیت‌های یک تجارت آزاد یا آژانس خلاق می‌تواند آن را چالش‌برانگیزتر کند.

هنگامی که تیم ناب شما مشغول مدیریت چندین مشتری، اجرای پروژه های جدید و سخت کار کردن برای رسیدن به ضرب الاجل های موجود است، به حداکثر رساندن نتیجه شما اغلب شبیه یک نبرد شکست خورده است.

یکی از بهترین راه‌ها برای مبارزه با این بار به ظاهر بی‌پایان، یافتن فرصت‌هایی برای ایجاد درآمد مکرر با مشتریانی است که از قبل به خدمات شما متکی هستند و از کاری که انجام می‌دهید قدردانی می‌کنند.

Flywheel Growth Suite یک راه حل میزبانی وردپرس است که با در نظر گرفتن عمر آژانس – و درآمد مکرر – طراحی شده است. به‌عنوان دستیار مجازی شما عمل می‌کند و اطلاعات حیاتی مانند ردیابی درآمد، صورت‌حساب، صورت‌حساب، و خدمات ارائه‌شده را نگه می‌دارد تا مسیر رشد شما را به سمت بالا و راست نگه دارد.

در حالی که گسترش روابط خود با مشتریان و ارائه خدمات اضافی یک استراتژی عالی برای ایجاد درآمد تکرارشونده بالاتر است، شناسایی آن خدمات، ردیابی آن درآمد، و تبدیل آن به درآمد تکرارشونده ماهانه (MRR) برای موفقیت شما حیاتی است – اما این بدان معنا نیست. باید پیچیده باشد

همه چیز از زمانی شروع می شود که خدمات خود را انتخاب می کنید. با Flywheel Growth Suite، عملکرد ایجاد سرویس به شما امکان می‌دهد خدماتی را که ارائه می‌دهید، از جمله سطوح منحصربه‌فرد در آن خدمات، تعریف کنید.

هر چقدر که دوست دارید جزئیات را اضافه کنید تا مطمئن شوید مشتریان شما دقیقاً می دانند که در هر دسته خدمات قرار است چه چیزی دریافت کنند.

اسکرین شات از برگه ایجاد سرویس Flywheel Growth Suite که آژانسی را نشان می دهد که سرویسی با عنوان راه اندازی می کند "میزبانی"

تعریف خدمات خود یا ایجاد پیشنهادات جدید خالص بر اساس دامنه و تجربه موجود شما وسایل نقلیه جدیدی را برای ایجاد درآمد ثابت در اختیار شما قرار می دهد.

هنگامی که خدمات شما ایجاد شد، می توانید تاریخ های پرداخت خودکار و فاکتورها را برای ارسال به مشتریان خود تنظیم کنید. همچنین می‌توانید فاکتورها را در هر زمانی تاریخ، تغییر دهید یا لغو کنید.

پس از چند ماه پرداخت موفق از سوی مشتریان شما، جادوی واقعی شروع به رخ دادن می کند.

Growth Suite اساساً نحوه اداره تجارت من را تغییر داده است. این روند کار من را ساده می کند، تجربه بهتری را برای مشتریانم به ارمغان می آورد، و ابزاری برای تولید درآمد ماهانه مکرر به من می دهد که ردیابی و سرگرم کننده آسان است! من بدون کمک Growth Suite کار (یا زندگی) که امروز دارم را نداشتم.

دارن بل، بنیانگذار برندهای فوق العاده

عملکرد صورت‌حساب و صورت‌حساب مجموعه Flywheel Growth باعث می‌شود که انجام کارهایی بیشتر از پذیرش پرداخت‌های مشتری آسان باشد. در واقع MRR شما را برای شما مدیریت و ردیابی می کند و یک نمودار داده ماهانه ایجاد می کند که پس از وارد شدن به سیستم می توان به راحتی از داشبورد شخصی شما دسترسی داشت.

تصویری از داشبورد اختصاصی Flywheel Growth Suite که نموداری از افزایش MRR آژانس را نشان می‌دهد.

ردیابی MRR برای برنامه ریزی استراتژیک شما حیاتی است – اما لازم نیست که یک فرآیند پیچیده باشد. دانستن میزان درآمد به صورت ماهانه به شما کمک می کند تا بفهمید چه زمانی می توانید در کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید و چه زمانی زمان سفت کردن پرتفوی خود فرا رسیده است. همچنین تصویر واضح تری از جایی که در حال حاضر ایستاده اید در مقایسه با جایی که می خواهید بروید، ارائه می دهد.

تمرکز بر پیشنهادات بالا کمک زیادی به شما در رسیدن به اهدافتان می کند. همانطور که کسب و کار شما رشد می کند، مؤلفه نهایی این است که مطمئن شوید کارهایی که انجام می دهید و سایت هایی که می سازید همگی بر روی یک پلت فرم سریع و قابل اعتماد میزبانی می شوند.

هنگامی که فرآیندهای مدیریت مشتری خود را با Flywheel Growth Suite ساده می‌کنید، پایه و اساس MRR یکنواخت را ایجاد می‌کنید، در حالی که از تمام مزایایی که با پلتفرم میزبانی مدیریت شده WP Engine ارائه می‌شود، از جمله سرعت سایت فوق‌العاده سریع، بهترین استفاده را می‌برید. -کلاس امنیتی کلاس، ابزارهای گردش کار مشترک و پشتیبانی 24/7 برنده جایزه.

Flywheel Growth Suite اساساً راه رشد آژانس شما را تغییر می‌دهد و با تسهیل روابط خود با مشتریان، پذیرش یکپارچه پرداخت‌ها، و به دست آوردن بینش مالی شما، همه در همان پلتفرمی که سایت‌های مشتریان شما را میزبانی می‌کند، تغییر می‌دهد!

مدیریت بهتر وب سایت ها، مشتریان و سود خود را با ابزار جامع میزبانی آژانس ما شروع کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با یک نماینده صحبت کنید یا اکنون ثبت نام کنید.

با Flywheel Growth Suite استرس را متوقف کنید و آژانس خود را سریعتر و قابل پیش بینی تر رشد دهید!


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!