پیت استاپ: مهم نیست


چند هفته پیش فیلم را دیدم روز پیش نویسبا بازی کوین کاستنر و جنیفر گارنر برای هزارمین بار. این یک فیلم عالی است، پر از درس های زندگی است، و اگر آن را تماشا نکرده اید، آن را به شدت توصیه می کنم.

داستان حول محور خیالی مدیر کل کلیولند براونز، سانی ویور می‌چرخد، که تصمیم می‌گیرد پس از اینکه تیمش اولین پیش‌نویس را در درفت NFL آینده به دست آورد، چه کاری انجام دهد.

ویور، با بازی کوین کاستنر، با فرصت‌های زیادی روبرو می‌شود – پیشنهادات تجاری مختلفی که ممکن است به نفع سازمان باشد (یا ممکن است نباشد).

یک یادداشت چسبناک زرد چندین بار در طول فیلم نشان داده می شود که حاوی پیامی است که او نوشته است. در نهایت، پس از انتخاب براونز، محتوای آنها فاش می شود. او می گوید Funtay Mac، هر اتفاقی که می افتد.

شخصیت کاستنر می‌دانست که چه چیزی می‌خواهد وارد درفت شود، و استراتژی او این بود که براون را در بهترین موقعیت ممکن قرار دهد – بدون اینکه چیزی را که می‌دانست برای تیم بهترین است قربانی کند. خلاصه نه در مسئولیتش تزلزل کرد و نه از آنچه در دلش درست می دانست.

در دنیایی که تغییر و انتقال اغلب اتفاق می‌افتد، ما به همان اندازه که سونی دارد بمباران فرصت‌ها یا وسوسه‌هایی هستیم که طرح اصلی را «فراموش کنیم»، حواس‌مان پرت شود و در نهایت دیدمان را از دست بدهیم.

داستان در روز پیش نویس من را به یاد سفر من به عنوان یک خالق می اندازد. سر و صدا، فریاد مردم، فشار موفقیت.

برندسازی شخصی مهم است، و در حالی که گاهی احساس می‌کنیم هیچ‌کس آن را تماشا نمی‌کند، باید به یاد داشته باشیم که آنها معمولاً بیشتر از آن چیزی هستند که فکر می‌کنیم.

به قول معروف من انجام دادم. در حالی که تحت تأثیر قرار گرفتن از کسی، عزم و اراده یا نحوه انجام کار مردم هیچ اشکالی ندارد، ما باید استقلال خود را حفظ کنیم.

کوه یخ زندگی

در سال 2014، وبلاگی به نام Unfiltered راه اندازی کردم و این اولین تلاش من برای نوشتن در مورد اصالت بود. در طول سال ها، بسیاری از همکاران من نیز شروع به صحبت در مورد اهمیت سلامت روان کرده اند.

دوست من، کوری میلراو کار استثنایی – به مراتب بهتر از همیشه – در پرداختن به این مسائل انجام داده است. پیام او، کوه یخ زندگی، در میان هزاران نفر – از جمله خودم:

بسیاری از زندگی (و کارآفرین بودن) را می توان با مثال کوه یخ توضیح داد. در ظاهر چیزهایی هستند که همه می بینند، یا مهمتر از آن، آنچه شما می خواهید دیگران ببینند.

اما بعد می گوید:

“پس برای برخی از ما، زندگی هفته به هفته، یا روز به روز، یا لحظه به لحظه است. چیزهای زیر سطح در اعماق تاریکی دفن می شوند. چیزهایی که پنهان می کنیم. از آنها می ترسیم. آنها را با افراد کمی تقسیم می کنیم. مردم یا اصلاً هیچ کس.» و هر چه عمیق تر بروید، تاریک تر می شود.

در اینجا چیزی است که او ایجاد کرده است، که نگاه واضح تری به آنچه او می خواهد بگوید می دهد:

اگر وقت دارید – و من پیشنهاد می کنم سعی کنید مقداری پیدا کنید – شما را تشویق می کنم که کل ارائه او را در WordCamp US تماشا کنید. می تواند بر زندگی شما و نحوه انجام کارها تأثیر بگذارد، مانند زندگی من.

مهم نبود

وبلاگ بدون فیلتر فقط چند ماه دوام آورد. می توانم به شما بگویم که این به خاطر شلوغی شما بوده است، اما حقیقت این است که من می ترسیدم. می ترسیدم خودم را بیرون بگذارم و می ترسیدم کارم نکند.

چون در شفافیت کامل، مهم بود. موفقیت مهم. او او همیشه مسائل کاری که ما انجام می دهیم مهم است و می خواهیم برای همه مهم باشد – در دنیای تجارت و زندگی شخصی ما.

چند سال به جلو بروید، و ما اینجا هستیم. همان‌قدر که نمی‌خواستم Unfiltered بسته شود، در آن زمان می‌دانستم که نیاز دارم. اما آرزوی من برای رسیدن به مردم – و رسیدن به آنها با اصالت – هرگز ناپدید نشد.

من می‌خواهم داستانم و چیزهایی را که در این راه آموخته‌ام به اشتراک بگذارم – امیدوارم به دیگران، مانند شما، در سفر کارآفرینی‌شان کمک کند. علاوه بر این، من می خواهم مردم از اشتباهاتی که من مرتکب شدم درس بگیرند.

روتی لیندسی، طراح مستقر در نشویل، در مصاحبه ای با The Great Discontent، چیزی گفت که هرگز نتوانستم آن را تکان دهم – چیزی که دنیای من را تا به امروز تکان می دهد:

“همه ما خواهان ارتباط و اصالت هستیم و آنچه فکر می کنیم مردم را دور نگه می دارد دقیقا برعکس است.”

این کلمات هسته اصلی این هستند که من چه کسی هستم و چه کسی می خواهم باشم. روزی نیست که به آنها فکر نکنم یا آنها را در گفتگو مطرح نکنم. آنها به من الهام دادند تا یک قدم جلوتر در انجام کاری شخصی بروم – در فضایی که احساس می کنم به آن نیاز دارم.

ترس از شکست

در میان بسیاری از مصیبت‌هایی که نسل من تجربه کرد، مردی بود که کلمات رکیک به زبان می‌آورد. شما ممکن است افکار خود را در مورد کرت کوبین داشته باشید، اما چگونه می توانید وقتی می گوید:

“ترجیح می دهم به خاطر چیزی که هستم مورد نفرت قرار بگیرم تا اینکه دوست داشته باشم تا اینکه نباشم.”

در جامعه امروزی، صداقت همیشه «کار جالب» نیست. ما زود تمرین می کنیم تا برای بهترین ها تلاش کنیم. هر چیزی کمتر از آن شکست است. بنابراین، ما باید تعریف کنیم که چه چیزی باید برای بهترین تلاش کرد.

آیا این معیار پیشرفت ملموس است یا معیار شخصیت؟ اگر دومی باشد، ما در مکان بسیار بهتری از آنچه فکر می کنیم هستیم. فکر می کنم بیشتر ما می خواهیم به چیزی ملموس برسیم. ما پول بیشتر، جوایز بیشتر و دنبال کنندگان بیشتری می خواهیم.

اما در هر روز، من فکر می‌کنم که می‌ترسیم به‌عنوان بازنده یا کسی که نمی‌تواند آن را درست انجام دهد، دیده شویم. ارنست همینگوی یک بار گفت:

“چیزی برای نوشتن وجود ندارد. تنها کاری که انجام می دهید این است که پشت یک ماشین تحریر بنشینید و خونریزی کنید.”

میخوام خونریزی کنم من از شما می خواهم که من واقعی را ببینید، صرف نظر از هزینه یا هزینه – بدون مرتب سازی، چیزی برای پنهان کردن، فقط من واقعی: اصالت.

اینو متوجه شدم: کلید ایجاد یک تجارت معتبر، ساختن یک زندگی معتبر است. این باور هسته اصلی هر کاری است که من انجام می دهم. این اساس نوشته، طراحی و هر چیز دیگری است که خلق می کنم.

مانند ویور، من نیز پس از آن یک نت زرد دارم. پشت میز من نشسته است، چند سانتی متر از جایی که دارم این را می نویسم و ​​جایی که همیشه آن را خواهم دید. در یادداشت آمده است: صداقت مهم نیست.
– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!