WCUS 2022 نشانگر بازگشت به اردوهای حضوری WordCamps است


حتی یک طوفان گرمسیری نیز نتوانست روحیه اعضای جامعه وردپرس را در آخر هفته گذشته در WordCamp US 2022 در سن دیگو، کالیفرنیا تضعیف کند.

نزدیک به سه سال از آخرین WCUS، حضور شخصاً در این رویداد برقی بوده است و کارمندان WP Engine از سراسر کشور با چترها و کت های بارانی در دست به کالیفرنیای جنوبی رسیده اند و آماده صحبت در مورد همه چیزهای مرتبط با وردپرس هستند.

خیلی حس خوبی بود که با دوستان قدیمی برگشتم و دوستان جدید پیدا کردم. در اینجا برخی از نکات برجسته یکی دیگر از WordCamp آمریکایی عالی است!

احیای مخاطبین

در طول کل رویداد، سالن اسپانسر WCUS پر جنب و جوش بود و WP Engine در وسط کار قرار داشت.

با وجود کارشناسانی که در سایت برای ارائه دمو و پاسخ به سؤالات در مورد همه چیز از تجارت الکترونیک گرفته تا Growth Suite گرفته تا وردپرس بدون هد و موارد دیگر، غرفه حامی مالی WP Engine یک نقطه کانونی عالی برای شرکت کنندگان بود و به عنوان محیطی برای بیش از یک اتصال تجدید شده عمل کرد.

لوگان بکت، مدیر شرکای وابسته، گفت: «اینکه بتوانیم همه را دوباره به صورت حضوری ببینیم، فرصتی عالی برای ارتباط مجدد با بسیاری از دوستان قدیمی بود.

“من فکر می کنم موفقیت واقعی این نوع رویدادها واقعا جنبه پولی چیزها نیست، بلکه ارتباطات واقعی انسانی است که شما ایجاد می کنید در سراسر جهان پخش شده است.”

در حالی که صحبت با افراد حاضر در غرفه قطعاً مهم‌ترین بازی بود، غنایم افسانه‌ای WP Engine نیز تقاضای زیادی داشت، از جمله تی‌شرت‌های WCUS محبوب WP Engine که مثل همیشه محبوب بودند!

WP Engine با تی شرت های الهام گرفته از سایت خود به WCUS بازگشته است

گفتگوهای باورنکردنی

این رویداد دو روزه مملو از بیش از 40 گفتگو بود که موضوعاتی از دسترسی تا پخش زنده و همه چیز را در بر می گرفت. واقعاً چیزی برای همه وجود داشت، و اگر یک جلسه را از دست دادید یا فقط می خواستید به عقب برگردید و دوباره همه محتوای عالی WCUS را تماشا کنید، خوش شانس هستید! پخش زنده را می‌توانید در اینجا پیدا کنید، و همه محتوا تا آغاز WCUS 2023 در مریلند در 21 اوت در دسترس خواهد بود.

نیک دیگو، وکیل توسعه دهنده WP Engine، به عنوان بخشی از سخنرانی خود در WCUS، با نشان دادن نحوه انجام آن در 15 دقیقه به شرکت کنندگان، نشان داد که ایجاد یک الگوی سفارشی چقدر آسان است. نیک در جلسه خود با عنوان “بیایید یک الگوی سفارشی در 15 دقیقه بسازیم”، یک بلوک Hello Dolly از ابتدا تا انتها ایجاد کرد.

اگر جلسه را از دست دادید، ضبط نیک را که مراحل مشابهی را طی می‌کند در اینجا بررسی کنید:

همانطور که در هر رویداد WCUS معمول است، آخر هفته با یک جلسه پرسش و پاسخ با حضور مت مولنوگ، یکی از بنیانگذاران وردپرس به پایان رسید، جایی که شرکت کنندگان در صف ایستادند تا از او در مورد آینده CMS و جامعه وردپرس سوال کنند.

مولنوگ گفت: «وقتی مردم از من می‌پرسند بهترین بخش وردپرس چیست، پاسخ من همیشه مردم است.

مولنوگ به طیف وسیعی از سؤالات مربوط به ادغام و اکتساب، ترجمه، تنوع و گنجاندن و موارد دیگر پاسخ داد. برای پوشش عمیق تر جلسه، خلاصه کامل WCUS 2022 را در مورد Torque بررسی کنید.

بازگشت شخصیت تورک

در سرتاسر WCUS 2022، Team Torque در زمین حضور داشت و از جنبش و اعضای شگفت‌انگیز جامعه حاضر برجسته بود. پس از سه سال وقفه، Doctor Popular بار دیگر توانست شخصاً با افراد ملاقات کند و با شرکت کنندگان در مورد علاقه آنها صحبت کند. شما می توانید همه آنها را در اینجا مشاهده کنید.

دکتر گفت: “بهترین بخش کار من مصاحبه با افراد از سراسر جامعه وردپرس است که در سه سال گذشته دشوار بوده است.”

“این احساس خوبی بود که می‌توانستم دوباره با مردم صحبت کنم. ما توانستیم افرادی را که سال‌ها می‌شناختیم تگ کنیم و همچنین ارتباطات جدیدی برقرار کنیم. نشستن در گفتگوها، لذت بردن از راهرو و حضور در سالن لذت بخش بود. مهمانی بعدی. من توانستم از تجربه WordCamp به طور کامل لذت ببرم.

در اینجا درباره آنچه تیم انجام می داد بیشتر بدانید.

با یکدیگر

WordCamp US 2022 کمتر شبیه یک کنفرانس بود و بیشتر شبیه یک گردهمایی خانوادگی بود. بعد از سه سال طولانی، دوباره در یک مکان احساس انرژی کردم.

هیچ چیز قابل مقایسه با ملاقات با افرادی نیست که اشتیاق و تعهد مشابهی برای رفاه وردپرس دارند! مدیر پورتفولیوی WP Engine Sr. Levi Wanner گفت.

“WordCamp US یک انفجار مطلق بوده است، از مکالمات نیروبخش گرفته تا جلسات سخنران شگفت انگیز، واضح است که جامعه بزرگتر و قوی تر می شود!”

در پایان پرسش و پاسخ، مولنوگ اعلام کرد که WCUS سال آینده در بندر ملی مریلند از 21 تا 25 اوت برگزار خواهد شد. این کنفرانس در ابتدا شامل یک نشست اجتماعی (و سپس برنامه طولانی تر) خواهد بود. من نمی توانم صبر کنم تا همه را آنجا ببینم!


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!