خارج از مطبوعات: تم های جدید WordPress.com برای سپتامبر 2022


تیم WordPress.com همیشه بر روی ایده های طراحی جدید کار می کند تا وب سایت شما را زنده کند. در زیر، چهار موضوع اخیر را که به کتابخانه خود اضافه کرده‌ایم، می‌بینید که گزینه‌های زیبایی برای کسب‌وکارها/شرکت‌های کوچک، هنرمندان، و حتی یک بازگشت سرگرم‌کننده به یکپارچهسازی با سیستمعامل را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای نصب هر یک از تم های زیر، روی نام تم مورد نظر خود کلیک کنید که مستقیما به صفحه نصب هدایت می شوید. سپس به سادگی روی دکمه “فعال کردن این طرح” کلیک کنید. همچنین می‌توانید روی Open Live Demo کلیک کنید، که یک نسخه قابل کلیک و قابل پیمایش از تم را برای پیش‌نمایش به شما نشان می‌دهد.

استفاده از تم های ممتاز برای هر کاربری در یک طرح Premium یا بالاتر رایگان است، یا می تواند توسط افرادی که سایت های رایگان یا طرح های شخصی دارند، به صورت جداگانه خریداری کنند.

می‌توانید با رفتن به صفحه تم‌ها، که در زیر ظاهر در منوی سمت چپ داشبورد WordPress.com قرار دارد، همه تم‌های ما را کاوش کنید. یا فقط اینجا کلیک کنید:

تمام تم های WordPress.com

کشت (ویژگی متمایز)

تزکیه موضوعی برای یک پروژه فردی، سازمانی یا علت محور است. این برنامه با در نظر گرفتن جامعه طراحی شده است و دارای الگوهای مفیدی برای کسب عضویت، دریافت کمک های مالی، جمع آوری ایمیل، اشتراک گذاری اخبار و موارد دیگر است.

برای مشاهده دمو این موضوع اینجا را کلیک کنید.


دیسکو

دیسکو یک تم بد بو، پر جنب و جوش و سرسخت با رگه های تک فضایی است. هر یک از سبک ها و فاصله های آن زیبایی جالبی را ایجاد می کند و برای کسانی که به دنبال ایجاد یک وب سایت عجیب و غریب هستند، عالی است.

برای مشاهده دمو این موضوع اینجا را کلیک کنید.


یوگا (ویژگی متمایز)

یوگا یک موضوع بصری خیره کننده برای حرفه ای ها و شرکت هایی است که به دنبال نمایش کار، تیم و ارزش های خود هستند.

برای مشاهده دمو این موضوع اینجا را کلیک کنید.


هنرمند پر رونق (ویژگی ممتاز)

هنرمند پر رونق موضوعی برای سازندگان محتوا است که از وب برای گفتن داستان‌های خود، اشتراک‌گذاری آثار خود و ارتباط با طرفداران خود استفاده می‌کنند. از مزایای WooCommerce استفاده می کند تا به شما امکان ادغام یک فروشگاه ساده (یا جامع) را بدهد.

فراموش نکنید که دامنه هنر خود را با بیش از 50 درصد تخفیف در زمانی که در آن هستید دریافت کنید!

برای مشاهده دمو این موضوع اینجا را کلیک کنید.


منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر در مورد تم‌ها، سبک‌ها، بلوک‌ها و سایر به‌روزرسانی‌های محصول هیجان‌انگیز باشید! و حتماً روی زیر کلیک کنید تا نگاهی به نمای کامل موضوعاتی که ما ارائه می دهیم بیاندازید:

تمام تم های WordPress.com


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!