مجموعه رشد Flywheel اکنون برای مشتریان WP Engine در دسترس است!


WP Engine با خوشحالی اعلام می کند که Flywheel Growth Suite برای همه سایت هایی که بر روی پلت فرم ما میزبانی می شوند در دسترس است!

Flywheel Growth Suite یک پلتفرم واحد است که آژانس‌های وردپرس می‌توانند از آن برای مدیریت مشتریان، وب‌سایت‌ها و صورت‌حساب‌های خود استفاده کنند، همگی تحت برند خود و زیر یک سقف. آژانس شما را سازماندهی می کند تا به شما زمان بیشتری برای تمرکز روی چیزهای مهم بدهد: مانند یافتن مشتریان جدید، ایجاد مکان های بهتر و انجام پروژه های بیشتر.

اسکرین شات از داشبورد Flywheel Growth Suite

Flywheel Growth Suite که در سال 2020 برای فهرست رو به رشدی از مشتریان Flywheel راه اندازی شد، با افزودن ویژگی ها و عملکردهای جدید مستقیماً بر اساس بازخورد کاربران به تکامل خود ادامه داده است.

در حالی که این کاربران (حدود 1000 آژانس و فریلنسر قبلاً نزدیک به 10 میلیون دلار درآمد کسب کرده اند!) می توانند به استفاده از Flywheel Growth Suite به همان روشی که همیشه استفاده می کردند، ادامه دهند، مشتریان WP Engine اکنون می توانند حساب های خود را راه اندازی کنند و به این مجموعه ابزار قدرتمند آژانس نیز دسترسی داشته باشید!

تصویری از پورتال کاربر WP Engine که در آن گزینه Flywheel Growth Suite در ناوبری سمت چپ برجسته شده است.

هنگامی که برای یک حساب کاربری ثبت نام کردید، به سادگی روی برگه Flywheel Growth Suite در نوار کناری پورتال کاربر کلیک کنید تا از این جعبه ابزار آژانس جامع استفاده کنید که به آژانس‌های وردپرس و فریلنسرها کمک می‌کند تا بر رشد کسب‌وکار خود مسلط شوند و درآمد مکرر ماهانه کسب کنند.

میخواهی بیشتر بدانی؟ برای دریافت اطلاعات بینش کاربران Flywheel Growth Suite به خواندن ادامه دهید و کشف کنید که چگونه از ویژگی‌های تغییر دهنده بازی برای افزایش درآمد مکرر استفاده می‌کنند، به راحتی سایت‌های خود را مدیریت می‌کنند، مشتریان خود را خوشحال می‌کنند، و گردش کارشان را ساده می‌کنند.

فریلنسرها و آژانس های کوچک: مجموعه ای منحصر به فرد از چالش ها

آژانس های در حال رشد و توسعه دهندگان وب مستقل با مجموعه ای منحصر به فرد از چالش های پیرامون پهنای باند و مقیاس پذیری مواجه هستند. در حالی که بسیاری از این شرکت‌ها ابزارهای متعددی را با هم ترکیب کرده‌اند تا نیازها و چالش‌های فوری خود را برآورده کنند، این می‌تواند به سرعت به شبکه‌ای از سیستم‌های متفاوت تبدیل شود که در نهایت کارایی را محدود می‌کند – آخرین چیزی که یک تجارت آزاد یا آژانس در حال رشد به آن نیاز دارد!

Flywheel Growth Suite برای حل این مشکل یک بار برای همیشه ساخته شده است. ارائه یک راه حل جامع مشتری، صورتحساب و مدیریت وب سایت که به عنوان یک دستیار اداری مجازی عمل می کند، راه حل ساده ای برای آژانس های وردپرس است که به دنبال گسترش سریع و قابل پیش بینی کسب و کار خود هستند.

بیاموزید که چگونه Flywheel Growth Suite به مدیران آژانس در دستیابی به اهداف خود در گذشته کمک کرده است و چگونه از آنها برای تنظیم سایت های خود در مسیر پیشرفت و رفاه مستمر استفاده می کنند.

صورتحساب و مدیریت درآمد

ابزارهای صورت‌حساب Flywheel Growth Suite بیش از پردازش پرداخت‌های مشتری انجام می‌دهند (اگرچه آنها از این کار نیز مراقبت خواهند کرد). این پلتفرم با نمودارهای MRR که به راحتی قابل ردیابی هستند، حدس و گمان را از برنامه ریزی مالی حذف می کند که به شما نشان می دهد کجا هستید، اکنون چقدر درآمد دارید و احتمالاً چگونه در ماه های آینده رشد خواهید کرد.


“Flywheel Growth Suite اساساً نحوه اداره تجارت من را تغییر داده است. گردش کار من را ساده می کند، تجربه بهتری را برای مشتریانم به ارمغان می آورد و به من ابزاری می دهد تا درآمد تکراری ماهانه با ردیابی آسان و سرگرم کننده ایجاد کنم! من این کار را نداشتم. کسب و کار (یا زندگی) من امروز بدون کمک Flywheel Growth Suite” .

– دارن بل، بنیانگذار برندهای فوق العاده


پورتال مشتریان برچسب سفید یک تجربه بی‌نظیر برای مشتریان شما ایجاد می‌کند که می‌خواهند موجودی‌های خود را بررسی کنند، برای خدمات پرداخت کنند و موارد دیگر، همه از یک پورتال با نام تجاری واحد برای کسب و کار شما. مشتریان شما نیازی به دانستن در مورد ما ندارند – آنها به سادگی یک پورتال مشتری زیبا و کاربردی را می بینند که به نظر می رسد مستقیماً از آژانس شما آمده است!


“من ایده ایجاد درآمد مداوم و تکرارشونده با کنترل کامل بر تجربه مشتریان خود را دوست داشتم. فروش مجدد میزبانی از طریق Flywheel Growth Suite ایجاد تجربیات ممتاز برای مشتریانم را آسان می کند.”

– جیسون وایت، بنیانگذار استودیو Imaginate


دیگر خبری از تاخیر در پرداخت یا شایعات در چندین حساب نیست. Flywheel Growth Suite به پرداخت‌هایی که انتظار دارید پرداخت کنید، پرداخت‌های قبلاً انجام‌شده و پرداخت‌های در حال پردازش را بررسی می‌کند، بنابراین می‌دانید دقیقاً چه درآمدی و چه زمانی انتظار دارید، تا یک پنی.


ما بیش از 100 مشتری مبتنی بر اشتراک داریم و هر چند ماه یکبار، تعدادی از آنها باید اطلاعات پرداخت خود را به روز کنند. این چیزی بود که انباشته می شد و ما باید پاسخ می دادیم. اکنون، ما یک فرآیند معمولی بر اساس Flywheel داریم. Growth Suite، که به ما کمک می‌کند تا از تمام پرداخت‌های مشتری مطلع باشیم و در صورت نیاز به به‌روزرسانی، فعالانه ارتباط برقرار کنیم.»

– جیسون کول، بنیانگذار Handyman Marketing Pros


ارزش خود را با ایجاد خدمات و سطوح خدمات مختلف نشان دهید، که سپس می توانید آنها را در یک برنامه پرداخت آسان برای مشتریان خود جمع آوری کنید. آنها دقیقاً می دانند که برای چه چیزی پول می پردازند، و شما می توانید تصویر دقیق تری از خدمات خود و تأثیر آنها در زمان پرداخت ارائه دهید.

ارتباط با مشتری

تنها راهی که آژانس ها می توانند رشد کنند، ایجاد روابط قوی با مشتریان خود است. با Flywheel Growth Suite، مشتریان آژانس ما فرآیند ورود را خودکار می‌کنند تا ارتباط با مشتری را تسهیل کنند و در زمان صرفه‌جویی کنند و در عین حال نقاط تماس با ارزش مشتری را ایجاد کنند.


وقتی شروع به استفاده از گزارش ها کردیم، ارزش واقعی آنها را دیدم. اکنون، Flywheel Growth Suite چیزی است که ما از آن به عنوان مبنای استراتژی ارتباطی خود استفاده می کنیم.

– رایان رودولف، مدیر ارشد فناوری GetPhound


پورتال مشتریان برچسب سفید به مشتریان شما این امکان را می دهد تا روش های پرداخت و اطلاعات تماس خود را به روز کنند و این فقط نوک کوه یخ ارتباطی است.


«مشتریان من مجموعه رشد فلایویل را دوست دارند. استفاده از پورتال برای آنها آسان است، و از آنجایی که پلتفرم دارای برچسب سفید است، هر چیزی که می بینند به نظر می رسد که از برند من آمده است. من می توانم برای همیشه در مورد اینکه چرا من عاشق Flywheel Growth Suite هستم صحبت کنم. این یک تجربه میزبانی واقعاً بدون دردسر است، نه تنها برای مشتریان من، بلکه برای من نیز.

– جیسون وایت، صاحب استودیو Imaginate


گزارش خودکار مشتری با Flywheel Growth Suite ارتباط شفاف با مشتری را ساده و کارآمد می کند. به سادگی الگوی گزارش مشتری خود را از جمله رنگ های لوگو و برند خود تنظیم کنید، اطلاعاتی را که می خواهید در آن گنجانده شود انتخاب کنید و آهنگ گزارش ها را برنامه ریزی کنید. Flywheel Growth Suite به طور خودکار این گزارش های منظم را با فرکانس انتخابی شما برای مشتریان شما ارسال می کند!


“من دوست دارم به حرکت رو به جلو ادامه دهم و خیلی بی تاب نیستم. دوست ندارم کارهای خسته کننده انجام دهم و کارمندانمان را در کارهای زائد هدر دهیم، اما دوست دارم نقاط تماسی با مشتریان داشته باشم تا بتوانیم درباره آنها صحبت کنیم. مکان و اهداف. به ما اجازه دهید Flywheel Growth Suite همه این کارها را بدون ایجاد کارهای شلوغ انجام می دهد.

-درک نلسون، شریک و مدیر خلاق در بازاریابی نقطه کانونی


با اطلاع رسانی به مشتریان خود از طریق ارتباطات شفاف و گزارش های قابل فهم، می توانید بدون زنجیره های ایمیل بی پایان رفت و برگشت، رابطه ای ایجاد کرده و اعتماد به دست آورید. Flywheel Growth Suite به مشتریان آژانس ما اجازه می‌دهد تا به‌روزرسانی‌ها را ارسال کنند و روابطی را تقویت کنند که مشتریان را تنها با چند کلیک برمی‌گرداند!

مدیریت سایت

Flywheel Growth Suite مجهز به ادغام گوگل آنالیتیکس، به‌روزرسانی‌های پلاگین و توانایی مرتب‌سازی سایت‌ها بر اساس جزئیاتی مانند نسخه‌های وردپرس و PHP، مشاهده یک نمای کلی از عملکرد همه سایت‌های مشتریان شما را آسان می‌سازد، بدون اینکه نیازی به بررسی هر فرد باشد. بک فریم سایت


“بخش مورد علاقه من ادغام Google Analytics است. در این نوع حساب ها معمولاً به افراد اجازه ورود و مشاهده داشبورد را می دهم که برای برخی از مشتریان گیج کننده بود. نحوه راه اندازی Flywheel Growth Suite برای آنها بسیار ساده تر است.”

-درک نلسون، شریک و مدیر خلاق در بازاریابی نقطه کانونی


مدیریت سایت‌های وردپرس با Flywheel Growth Suite سریع‌تر و ساده‌تر است. این پلتفرم قابلیت‌های میزبانی ممتاز را با ویژگی‌هایی که توسعه‌دهندگان و صاحبان آژانس‌ها دوست دارند، ترکیب می‌کند، که همگی توسط قدرت و پشتیبانی WP Engine پشتیبانی می‌شوند.


“اگر با وردپرس کار می کنید – که باید – Flywheel Growth Suite به سادگی ارزش آن را دارد، بر اساس هر سایت، و به طور کلی. اگر واقعا به مشتریان خود خدمت می کنید و به دنبال بهترین منافع آنها هستید، نباید آنها را اجرا کنید. سایت های موجود در یک میزبان تخفیف و شما نباید با مجموعه ای از راه حل های متفاوت مدیریت کنید.

– جیسون کول، بنیانگذار Handyman Marketing Pros


گاهی اوقات ممکن است سخت باشد که به مشتریان غیر فنی توضیح دهید دقیقاً چه کاری برای وب سایت آنها انجام می دهید. با انعطاف پذیری برای تعیین سطوح قیمت منحصر به فرد برای تمام کارهایی که انجام می دهید، مشتریان شما درک بهتری از آنچه در پشت صحنه می گذرد به دست می آورند، بنابراین می توانید با دقت بیشتری برای کار سخت خود هزینه کنید!


“قبلاً ما در وب گزارش نمی‌دادیم. اکنون که این ارتباطات را داریم، این فرصت را داریم که فروش خدمات وب خود را بدون وقفه در کار فروشنده‌ای که تمرکزش در جای دیگری است، افزایش دهیم.”

– رایان رودولف، مدیر ارشد فناوری GetPhound


هنگام مدیریت سایت‌ها در Flywheel Growth Suite، برای هر کاری که انجام می‌دهید، از جمله تمام تعمیراتی که پس از ایجاد سایت انجام می‌شود، پول دریافت کنید. این پلتفرم اطلاعات فنی مهمی را که می‌توانید هنگام صدور صورت‌حساب و گزارش‌دهی درج کنید، مانند تعداد افزونه‌هایی که به‌روزرسانی کرده‌اید، پیگیری می‌کند تا به مشتریان نشان دهد چرا آژانس شما یک منبع ارزشمند است.

امروز مجموعه Flywheel Growth را امتحان کنید!

با نسخه‌های نمایشی ویژگی‌های ما یک درایو آزمایشی بگیرید تا قدرت مجموعه رشد بدون تعهد را ببینید یا با نماینده‌ای درباره فعال کردن Flywheel Growth Suite با حساب WP Engine امروز صحبت کنید!


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!