WordCamp US 2022 حس بازگشت به خانه را داشت


به محض ورود به تاون و کانتری ریزورت در سن دیگو، سر و صدای هوا قابل لمس بود. پس از تقریباً سه سال، ورود شخصاً به WordCamp ایالات متحده بسیار جادویی بود. تنظیم کننده نجات دیروزیا نیمه استراحت به منطقه ورودی فرودگاه. مردم در آغوش گرفته بودند و می خندیدند. واقعا حس آمدن به خانه را داشت.

تمام تعطیلات آخر هفته یک احساس سرزنده بود. این فقط یک کنفرانس نبود، یک گردهمایی خانوادگی بود. از مارس 2020 آنلاین بودن، صحبت در مورد وردپرس به صورت شخصی الهام بخش بوده است.

انجمن وردپرس بر خلاف هر انجمنی است که شما عضو آن بوده اید. حمایت و مهربانی زیادی از سوی افرادی که ممکن است فقط در توییتر دیده باشید وجود دارد. مردم تشنه یادگیری و بهبود وردپرس و کل وب بودند. آخر هفته ای بود که شبیه هیچ چیز دیگری نبود.

با هم یاد می گیرند

برگزارکنندگان با ارائه دو روز کامل پر از محتوا کار بزرگی انجام دادند. یک چیزی برای همه بود.

سریعتر بهتر بسازید

روز شنبه، Developer Advocate در WP Engine، نیک دیگو من تصمیم گرفتم نشان دهم که توسعه بلوک چقدر آسان است. تنها در 15 دقیقه دیگو یک بلوک خودکار Hello Dolly از ابتدا تا انتها ایجاد کرده است.

نیک دیگو در حال سخنرانی در WordCamp US 2022 در سن دیگو.

ویرایشگر بلوک هنوز هم می تواند برای برخی افراد ترسناک باشد، اما صحبت های دیگو نشان داد که ابزارها و منابعی که جامعه می سازد چقدر قدرتمند است. اگر آن را از دست دادید، کل سخنرانی او را اینجا ببینید:

تفاوت ها را در آغوش بگیرید

از یکشنبه شروع کنید، پتیا رایکوکساD.، مدیر عملیات آژانس در Human Made، در مورد نیاز به هوش فرهنگی صحبت کرد. حتی اگر کل یک شرکت به یک زبان صحبت می کنند، اگر از کشورها یا جوامع مختلف آمده باشند، ممکن است شکاف های ارتباطی قابل توجهی وجود داشته باشد. درک و پذیرش این تنها راه برای اداره یک شرکت چند فرهنگی است.

راجووکسا گفت: “شما نمی توانید همه چیز را در مورد همه مردم بدانید.” هوش فرهنگی می تواند قضاوت را قبل از اقدام به حالت تعلیق درآورد.

همدلی را انتخاب کنید

یه صحبت عالی دیگه بود طراحی برای دسترسی با سارا کانن. ممکن است وقتی کسی به شما بگوید که سایت شما باید در دسترس تر باشد، احساس ناراحتی کنید. از کجا شروع می کنی؟ Canon این ایده را به اصلاحات طراحی آسانی تقسیم می کند که هر کسی می تواند انجام دهد و همه تفاوت را ایجاد می کند.

با توجه به عرض پاراگراف و ساده سازی بدنه افراد بیشتری می توانند از سایت شما لذت ببرند. ممکن است کار زیادی به نظر برسد اما در نهایت ارزشش را دارد.

کانن گفت: «ما قهرمانان و مبتکران اینترنت هستیم و موظفیم که وب را برای همه در دسترس قرار دهیم. “در پایان روز، دسترسی عالی همدلی است.”

چت با مت

مت مولنوگ در حال گوش دادن به سوال حضار
مت مولنوگ در حال گوش دادن به سوال حضار

یکی از نکات مهم آخر هفته، پرسش و پاسخ با مت مولنوگ، یکی از بنیانگذاران وردپرس بود. این جزء اصلی WordCamp US است.

ساعت با نگاهی گذرا به نسخه 6.1 آینده آغاز شده است. تم پیش فرض جدید با 10 سبک مختلف ارائه می شود. این چیزی است که در نسخه‌های بعدی گنجانده خواهد شد، بنابراین اگر طرحی دارید که می‌خواهید در آن گنجانده شود، به دنبال تم پیش‌فرض 2024 باشید.

اندکی پس از آن، مولنوگ شروع به پرسیدن سوالات از حضار کرد. مردم مشتاق صحبت با او بودند و موضوعات مختلفی مطرح شد.

یک اکوسیستم در حال رشد

همانطور که وردپرس به رشد خود ادامه می دهد و بیشتر وب را تسخیر می کند، کسب و کارهای بیشتری ثبت یا خریداری می شوند. به خصوص در مواقع ناامنی مالی. از مولنوگ در مورد این پدیده در فضای وردپرس پرسیده شد.

او گفت: “من فکر می کنم M&A یک ارزش خنثی است و بیشتر به اتفاقات بعدی مربوط می شود.” زمانی که وارد لحظات نااطمینانی اقتصادی می شویم یا زمانی که بازارها آنقدر داغ هستند که یکپارچگی به وجود می آید.

از آنجایی که شرکت ها دارای همسویی فلسفی زیادی هستند، می توانند تأثیر بسیار خوبی بر یکدیگر داشته باشند. اگرچه گرد هم آوردن دو شرکت بسیار دشوار است، اما مولنوگ از همه خواست تا از یکدیگر بیاموزند. اطمینان حاصل کنید که تجارت با امضای قرارداد به پایان نمی رسد، بلکه هر دو شرکت به گونه ای ادغام می شوند که به نفع یکدیگر باشد.

دسترسی کلیدی است

هنگامی که پروژه گوتنبرگ برای اولین بار معرفی شد، نگرانی های زیادی در مورد دسترسی وجود داشت. این یک تمرکز بزرگ برای تیم بوده و گام های بزرگی برداشته شده است. یکی از اعضای جامعه می خواست بداند در آینده چه کاری انجام می شود.

کارهای زیادی روی ویرایشگر بلاک انجام می شود. سپس از هر کسی که از دستگاه های کمکی با گوتنبرگ استفاده می کند، بازخورد دریافت کنید. اگر خودمان آن را نبینیم نمی‌توانیم بدانیم چه چیزی را بهتر کنیم، بنابراین موارد استفاده بسیار زیاد است.

جامعه جهانی

وردپرس یک محصول جهانی است اما یکی از اعضای انجمن نگران این بود که ترجمه ها از نظر اولویت کافی نیستند زیرا قرار است در فاز 4 گوتنبرگ که مرحله بعدی است شروع شود.

به گفته مولنویگ، او قبل از نگاه کردن به ترجمه ها، بر پایه ریزی بیشتر تمرکز می کند. افزونه های بسیار خوبی وجود دارند که ترجمه انجام می دهند و همه آنها از مدل های داده متفاوتی استفاده می کنند. هنگام ترجمه سایت قطعات متحرک زیادی وجود دارد و اگر فریمورک مناسب نباشد، کار نمی کند.

با یکدیگر

موضوعی که در آخر هفته اجرا شد، قدرت جامعه بود.

مولنوگ گفت: «وقتی مردم از من می‌پرسند بهترین بخش وردپرس چیست، پاسخ من همیشه مردم است.

Torque’s Doctor Popular مصاحبه های عالی با افراد شگفت انگیز از سراسر وردپرس انجام می دهد. شما می توانید همه آنها را در اینجا مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=videoseries

از ابتدا تا انتها، آخر هفته فوق العاده ای بود. حتی یک طوفان هم نتوانست جلوی حرکت را بگیرد!

اگر مکالمه ای را از دست دادید، پخش زنده آماده است و می توانید هر چند بار که دوست دارید برگردید و تماشا کنید.

یک تشکر بزرگ از برگزارکنندگان، داوطلبان و حامیان مالی برای ایجاد چنین آخر هفته فوق العاده. WordCamp US سال آینده در نیو هاربر، مریلند برگزار خواهد شد. من نمی توانم صبر کنم تا همه را آنجا ببینم!
– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!