تم دراکولا برای بلوک های وردپرس


هنگام کار بر روی مقالات سری Backend Engineer Learns to Build Block Editor Blocks، از نحوه مشاهده نمونه کدها در مقالات راضی نبودم.

قبلاً – اینجا و اینجا – در مورد طرفدار کار Zeno Rocha در Theme Dracula نوشته‌ام. در حالت ایده‌آل، می‌خواستم بتوانم رنگ‌بندی کد در مقالاتم با موضوع مطابقت داشته باشد. چیزی شبیه یک تم دراکولا برای بلوک های وردپرس.

اون موقع بود که پیدا کردم highlight.js و یک تم دراکولا برای آن. بنابراین من یک افزونه کوچک برای وردپرس نوشتم که با موارد موجود کار می کند پیش فرمت شده بلوک کرده و طرح رنگ را برای مطابقت با رنگ دراکولا تغییر می دهد.

من آن را WP Dracula Highlight.js یا، ساده تر، Dracula Highlight می نامم.

تم دراکولا برای بلوک های وردپرس

توضیحات افزونه به همان سادگی است که انتظار دارید:

یک افزونه وردپرس برای اضافه کردن طرح رنگی Dracula و Highlight.js به ویرایشگر Block.

به فرض که ندارید highlight.js کدی که در وبلاگ شما اجرا می شود، پلاگین تا حد امکان کلید در دست است.

  1. نصبش کن،
  2. فعالش کن،
  3. همه موجود پیش فرمت شده بلوک ها و همه آینده پیش فرمت شده بلوک ها باید با همان درمان انجام شوند.

تمام دستورالعمل‌های مربوط به نحوه نصب آن در سایت شما (یا شبیه‌سازی مخزن و انجام کار خود با آن) در README.

من همچنین فهرست کوتاهی از کارهایی دارم که در نهایت دوست دارم در صورت نیاز به زمان و نیاز انجام دهم. با این حال، در نهایت، این برای مورد استفاده من ساخته شده است و من آن را در اینجا برای دیگرانی که علاقه مند هستند به اشتراک می گذارم.

اگر علاقه مند هستید، لطفا آن را دانلود کنید و امتحان کنید. اگر مشکلی دارید، در باز کردن یک موضوع تردید نکنید، همانطور که در مورد اکثر پروژه های من وجود دارد، من در زمان و اگر و زمان داشته باشم به مسائل می رسم. در غیر این صورت، شما همچنین ممکن است یک روابط عمومی باز کنید که من همیشه خوشحالم که برای آن بررسی کنم.

در ضمن، امیدوارم این افزونه به خوبی به کسانی از شما که طرفدار تم هستید خدمت کند.


🧱 برای کسانی که علاقه مند هستند، من هنوز در حال کار بر روی مقاله بعدی در مجموعه آموزش ساخت بلوک های ویرایشگر بلوک هستم، اما تهیه و انتشار آنها بسیار بیشتر از چیزی شبیه به این طول می کشد. 🙂


– تهیه و ترجمه توسط wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!