فراخوانی همه سازندگان: هنر خود را با یک دامنه هنری با تخفیف و موضوع وب‌سایت جدید به نمایش بگذارید


در این ماه، یک تبلیغ هیجان انگیز داریم که باید برای همه سازندگان جذاب باشد، خواه از رسانه های هنری سنتی استفاده می کنید یا با اشکال جدیدی مانند هنر دیجیتال، کدنویسی، واقعیت مجازی یا NFT بازی می کنید.

همه ثبت‌نام‌های دامنه .art جدید تا 30 سپتامبر 2023 فروخته می‌شوند. اکنون می‌توانید یک نام دامنه عالی که هویت هنری شما را نشان می‌دهد و نام تجاری خلاقانه شما را با تنها 6 دلار برای سال اول تضمین می‌کند، که بیش از 50 درصد تخفیف دارد، تضمین کنید.

ما اخیرا چندین موضوع کاملاً جدید را راه اندازی کردیم تا هنر شما را به نمایش بگذاریم و ظاهری تازه به سایت شما ببخشیم.

همین امروز با .art شروع کنید

وب سایت شما به عنوان یک مرکز خلاق

به عنوان یک هنرمند، بخش مهمی از بیان خود، توانایی کنترل نحوه نمایش آنلاین کار و برند شما است. داشتن سایت خود یک راه عالی برای ایجاد و حفظ نام تجاری خود، حفظ کنترل محتوای خود و ارائه آن به روشی است که می خواهید.

در حالی که رسانه های اجتماعی همیشه ابزاری عالی برای دستیابی به مخاطبان شما و دریافت بازخورد سریع و مستقیم خواهند بود، وب سایت شما باید مرکز خلاقیت شما باشد. باید به عنوان نوعی کارت ویزیت دیجیتال عمل کند و همچنین می تواند فروشگاه اینترنتی شما باشد.

دامنه های هنر: یک هویت دیجیتال قدرتمند برای سازندگان

یک نام دامنه سفارشی در WordPress.com به شما این فرصت را می دهد که از نام خود یا هر نامی که هویت هنری شما را توصیف می کند برای آدرس وب سایت خود برای ایجاد یا تقویت حضور آنلاین خود استفاده کنید. با انتخاب .art، قبل از اینکه کسی از وب سایت شما بازدید کند، شما را به عنوان یک هنرمند معرفی می کند.

داشتن سایت خود با نام دامنه ای که هویت فنی شما را نشان می دهد همچنین به این معنی است که نیازی نیست نگران تراز کردن همه نام ها و دسته های پروفایل پلت فرم رسانه خود باشید زیرا سایت شما می تواند به عنوان یک فروشگاه یک مرحله ای با پیوندهایی به تمام شبکه های اجتماعی شما عمل کند. پروفایل های رسانه ای

موضوعی را برای ارائه خود انتخاب کنید

پس از یافتن دامنه، به یک وب سایت عالی نیاز دارید تا کسب و کار خود را در جهان به نمایش بگذارید. برخی از جدیدترین تم های طراحی شده برای هنرمندان، از جمله Heiwa، Appleton و Pendant را بررسی کنید.

تم Appleton برای WordPress.com.

Heiwa یک انتخاب عالی برای تم تمیز و ظریف با تایپوگرافی پیچیده است. اگر نمای کلیپ بورد همان چیزی است که به دنبال آن هستید، Appleton را بررسی کنید. و در آخر، گردنبند پس زمینه ای تیره، تصویری بزرگ از قهرمان و عناوین کرکی برای ایجاد ظاهری معاصر ارائه می دهد.

همین امروز دامنه هنر خود را دریافت کنید!

به WordPress.com بروید و دامنه هنر خود را امروز با تنها 6 دلار برای سال اول دریافت کنید:

همین امروز با .art شروع کنید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!