WP Engine گسترش منطقه ای در آسیا را برجسته می کند


سنگاپور – 24 اوت 2022 – WP Engine، معتبرترین شرکت فناوری وردپرس در جهان، اعلام کرده است که قصد دارد با حضور جدید در سنگاپور، به منطقه APAC گسترش یابد. WP Engine Singapore با تکیه بر موفقیت روزافزون شرکت در منطقه از زمان افتتاح دفتر خود در بریزبن، استرالیا در سال 2017، فردا در هتل فولرتون سنگاپور، محصولات منطقه ای جدید و رویدادی برجسته برای مشتریان راه اندازی می کند. این رویداد که برای رسانه ها آزاد است، مشتریان و شرکای سنگاپور را همراه با رهبری شرکت گرد هم می آورد.

موفقیتی که تاکنون توسط استرالیا رهبری شده است

مارک رندال، معاون فروش APAC برای موتور WP، دفتر شرکت بریزبن را در سال 2017 با یک نماینده فروش افتتاح کرد. امروزه، رندال تیمی متشکل از 45 کارمند را رهبری می‌کند و حضور WP Engine در APAC بیشتر از همیشه است و به برندهای بزرگی مانند Sealy، Gregory Jewellers و Volvo خدمت می‌کند و باعث رشد بین‌المللی WP Engine می‌شود.

راندال گفت: «کار مستقیم با برندها و آژانس‌های شگفت‌انگیز در منطقه آسیا و اقیانوسیه برای ایجاد وب‌سایت‌ها و تجربیات دیجیتالی هر روز برای ما یک امتیاز است. ما همچنان بر پایه‌ای قوی برای رشد بنا می‌کنیم، بهترین استعدادها را جذب می‌کنیم و تمرکز خود را بر ارزش‌های اصلی، فرهنگ شرکت برجسته و کارمندان فوق‌العاده خود حفظ می‌کنیم.”

چرا سنگاپور؟

در طول سال‌ها، WP Engine شاهد افزایش تقاضای مشتریان در سراسر آسیا و به‌ویژه در سنگاپور بوده است که چراغی از نوآوری‌های فناوری است. اخیراً، Chillybin شریک آژانس WP Engine با WP Engine و Fullerton Fund Management در طراحی مجدد وب‌سایت کار کرد که منجر به افزایش 53 درصدی خرید مستقیم شد. برقراری روابط نزدیک با برندها و آژانس های مستقر در سنگاپور یک ضرورت استراتژیک برای WP Engine است زیرا این شرکت پلت فرم، محصولات و تخصص وردپرس خود را در سراسر آسیا گسترش می دهد.

کار با مشتریان مستقر در سنگاپور، که چند سالی است با برخی از آنها شریک شده‌ایم، به سرعت مشخص شد که این شهر چقدر مهم است، منطقه وسیع‌تر چقدر در قلب آسیا و تمام فناوری‌های عالی اهمیت دارد. فابیو تورلینی، معاون ارشد و مدیر کل بین‌المللی WP Engine گفت: «نوآوری در اینجا اتفاق می‌افتد.» «با گسترش پلت فرم، محصولات و تیم ما در سنگاپور، WP Engine تأثیر زیادی خواهد داشت. من شک ندارم که ما برخی از شگفت انگیزترین شراکت های خود را تا به امروز ایجاد خواهیم کرد.

WP Engine یک رویداد راه اندازی مشتری در سنگاپور در هتل فولرتون سنگاپور در 24 آگوست با فرصت های شبکه و بینش مشتریان منطقه ای و شرکای موجود و همچنین رهبری شرکت میزبانی خواهد کرد.

فرهنگ برنده جایزه

همراه با رشد سریع منطقه ای، WP Engine اخیراً توسط Great Place to Work به عنوان یکی از بهترین مکان های کاری در استرالیا شناخته شده است، با 97٪ از کارمندان WP Engine موافق هستند که این مکان عالی برای کار است. Great Place To Work مرجع جهانی فرهنگ محیط کار است و به عنوان نشانه ای قوی از تعهد شرکت به ترویج یک محل کار باز و پذیرفته شده که شفافیت و اعتماد را ترویج می کند عمل می کند.

با WP Engine آزادی خلاقیت را تقویت کنید

WP Engine آزادی ایجاد بر روی وردپرس را ارائه می دهد. محصولات و پلتفرم وب این شرکت، سریع ترین ارائه دهندگان وردپرس، 1.5 میلیون تجربه دیجیتال را فراهم می کند. بیش از 200000 سایت در سراسر جهان از WP Engine استفاده می کنند تا تجربیات دیجیتالی خود را بیش از هر کس دیگری در وردپرس ایجاد کنند. امروز این ویژگی استادانه میزبانی وردپرس مدیریت شده را امتحان کنید.

در WP Engine، ما آنچه را که برای مشتریانمان مناسب است انجام می دهیم، و این تمرکز به ما کمک می کند تا بهترین کار را در شغل خود انجام دهیم. ما سرمایه گذاری برای موفقیت کارمندان خود را در اولویت قرار می دهیم و دوست داریم فرصت هایی را برای کمک به رشد و توسعه حرفه ای آنها فراهم کنیم. در wpengine.careers بیشتر بیاموزید.

درباره موتور WP

WP Engine، یک شرکت فناوری وردپرس، معتبرترین و قابل اعتمادترین مارک‌ها و محصولات وردپرس متمرکز بر توسعه‌دهنده را برای کسب‌وکارها و آژانس‌ها در همه اندازه‌ها، از جمله میزبانی مدیریت شده وردپرس، وردپرس سازمانی، وردپرس بدون سر، Flywheel، زمینه‌های سفارشی محلی و پیشرفته ارائه می‌کند. اصل و نسب. نوآوری فنی WP Engine و کارشناسان برنده جایزه وردپرس به پشتیبانی از بیش از 185000 مشتری در 150 کشور کمک می کنند.

تماس رسانه ایس

[email protected]

[email protected]

[email protected]


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!