5 راه برای تبدیل شدن به یک “حرفه ای” با یک ایمیل حرفه ای


متخصصان و صاحبان مشاغل کوچک زمان زیادی را صرف ایمیل می کنند. هر ایمیل بخش مهمی از ارتباطات است و می تواند به روش های مختلفی مانند ایجاد روابط، فروش محصولات شما، ارائه یک تجربه عالی به مشتری، ایجاد برند شما، افزایش درآمد و موارد دیگر به کسب و کار شما کمک کند.

در صحبت با کاربران حرفه ای ایمیل، ما 5 راه برای کمک به آنها در دستیابی به اهداف روزانه پیدا کرده ایم:

  1. ببینید آیا افراد پیام شما را خوانده اند یا خیر: اگر ایمیل مهمی برای شخصی ارسال می‌کنید، با تنظیم رسید خواندن، از زمان بازکردن آن مطلع شوید. این همچنین کمک می کند تا افراد در قبال خواندن و پاسخ به ایمیل شما پاسخگو باشند تا کسب و کار شما به جلو حرکت کند.
  1. با الگوهای ایمیل در زمان صرفه جویی کنید: ارسال ایمیل های زیاد می تواند بسیار خسته کننده باشد. جای تعجب نیست که قالب های ایمیل یکی از پرکاربردترین ویژگی ها هستند. این به شما کمک می کند تا فرم موثری را تنظیم کنید که می توانید آن را به گیرنده اختصاص دهید و در وقت ارزشمند خود صرفه جویی کنید.
  2. یادآوری ها را تنظیم کنید و بقیه را فراموش کنید: فراموش کردن پاسخ دادن به یک ایمیل یا پیگیری پاسخی که پاسخ داده شده است آسان است. حافظه ما در حال حاضر با موارد زیادی از فهرست کارها پر شده است، بنابراین یادآوری های بعدی به شما کمک می کند مطمئن شوید که هیچ چیز از بین نرود.
  3. مهر امضاحفظ وجهه حرفه ای برای حفظ اعتماد مشتریان و ظاهر شدن آنلاین معتبر مهم است. Signature Builder به شما کمک می‌کند هر بار که ایمیل می‌زنید، آن تصویر را دریافت کنید و تمام اطلاعاتی را که افراد برای دسترسی به شما از قبل نیاز دارند، بارگذاری کنید.
تصویر امضا
  1. قوانینی را برای صندوق ورودی خود ایجاد کنید: اگر کلاه های زیادی بر سر می گذارید یا همزمان روی چندین پروژه کار می کنید، سازماندهی ماندن برای موفقیت شما بسیار مهم است. قوانین سفارشی را با شرایط از پیش تعریف شده برای سازماندهی و فیلتر کردن خودکار ایمیل ها در پوشه ها تنظیم کنید. به سادگی یک قانون ایجاد کنید و معیارهای قانون را مشخص کنید، و ایمیل ها به طور خودکار در پوشه های انتخابی شما مرتب می شوند.

آیا آماده هستید تا تجربه ایمیل خود را به سطح بعدی ببرید؟ ایمیل حرفه ای را به مدت 3 ماه رایگان امتحان کنید و ببینید این ویژگی ها چگونه به شما کمک می کنند.

تجربه ایمیل حرفه ای خود را شروع کنید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!