یک الگوی سفارشی در 15 دقیقه در WordCamp US 2022 ایجاد کنید!


هنگامی که شرکت کنندگان از WordCamp US (WCUS) 2019 در سنت لوئیس خارج شدند، نمی دانستند که این آخرین باری است که این کنفرانس در نزدیک به سه سال گذشته برگزار می شود.

با این حال، WordCamp US 2022 قرار است در تاریخ 9 سپتامبر در سن دیگو آغاز شود، که نشان دهنده بازگشت شخصی مورد انتظار این رویداد محبوب است. سازمان دهندگان WordCamp اضافه کاری می کنند تا همه چیز را آماده کنند در حالی که شرکت کنندگان WordCamp (به طور قابل درک) هر روز هیجان بیشتری دارند.

برخلاف سال های گذشته که کنفرانس میزبان بیش از 2000 شرکت کننده بود، 500 بلیط برای WordCamp US 2022 در دسترس قرار گرفت و در عرض چند دقیقه فروخته شد. با این حال، تمام صحبت‌ها و کارگاه‌های این رویداد به صورت زنده پخش می‌شود و به هر کسی که نمی‌تواند در آن شرکت کند، فرصت لذت بردن از همه محتوای عالی امسال را می‌دهد.

مهارت های توسعه بلوک خود را در WCUS 2022 تقویت کنید

نیک دیگو، توسعه دهنده WP Engine، میزبان یک سخنرانی سبک در WCUS در روز جمعه، 9 سپتامبر، ساعت 2 بعد از ظهر به وقت PST در Palm Room خواهد بود.

نیک دیگو، مدافع توسعه دهنده WP Engine میزبان یک جلسه WCUS با تمرکز بر تم های سفارشی وردپرس خواهد بود.

نیک در سال 2021 پس از تمرکز بر افزونه وردپرس و توسعه وب سایت برای بیش از نه سال، به تیم Developer Relations در WP Engine پیوست. او مشتاق است که توسعه بلوک را برای همه در دسترس قرار دهد و سخنرانی او “بیایید یک الگوی سفارشی در 15 دقیقه بسازیم” دقیقاً این کار را انجام می دهد – فرآیند توسعه بلوک را فقط در 15 دقیقه ابهام زدایی می کند.

ما با نیک به گفتگو نشستیم تا در مورد آنچه که در مورد WCUS صحبت می کند و همچنین آنچه در کنفرانس امسال انتظار دارد، بیشتر بدانیم.

WP Engine: آیا تا به حال به WCUS رفته اید؟

نیک دیگو: این اولین توالت شخصی من خواهد بود. من قصد داشتم در WCUS 2020 شرکت کنم، اما همه گیری ایده های دیگری داشت.

WPE: آیا می توان تصور کرد که قبلاً هرگز در WordCamp صحبت نکرده اید؟

نیک: درست است، این اولین باری است که در WordCamp صحبت می کنم.

WPE: کمی در مورد صحبت ساده خود، “بیایید یک الگوی سفارشی در 15 دقیقه بسازیم” به ما بگویید.

نیک: از زمان معرفی ویرایشگر بلاک تقریباً چهار سال پیش، بلوک‌ها به یک جزء ضروری از نحوه ساخت وب‌سایت‌های وردپرس تبدیل شده‌اند.

ویرایش کامل سایت که در ابتدای سال 2022 معرفی شد، اکنون این تجربه ویرایش را به تمام بخش های یک سایت وردپرس آورده است. برای وب‌سایت‌هایی که کاملاً از بلوک‌ها ساخته شده‌اند، دانستن نحوه ساخت بلوک‌های خود بسیار مهم می‌شود. بلوک های اصلی نمی توانند همه کارها را انجام دهند.

طراحی و توسعه بلوک‌های سفارشی یک مهارت ارزشمند است و چیزی است که من از آن لذت برده‌ام. من مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن برخی از درس هایی هستم که در طول مسیر در طول سخنرانی خود یاد گرفتم.

WPE: به نظر شما چرا اکنون این موضوع برای کاربران وردپرس مهم است؟

نیک: من اولین کسی هستم که می گویم ساخت بلوک های وردپرس بسته به پیچیدگی پروژه می تواند دشوار باشد، اما شروع با بلوک های ساختمانی هرگز به این آسانی نبوده است.

در چند سال گذشته، مشارکت‌کنندگان وردپرس ابزارهای متعددی را برای ساده‌سازی فرآیند ایجاد کرده‌اند و بلوک‌های ساختمانی را برای کسانی که سال‌ها آموزش جاوا اسکریپت و React ندارند، در دسترس‌تر می‌سازند. من یکی از آنها بودم و با ساختن اولین پلاگینم اصول React را یاد گرفتم.

در ترکیب با اجزای اصلی وردپرس، پشتیبانی از بلوک های بومی و کمی راهنمایی، می توانم با اطمینان بگویم که هر توسعه دهنده وردپرس می تواند و باید بلوک های سفارشی را به جعبه ابزار خود اضافه کند.

برای اثبات آن، من در طول ارائه خود در WCUS چالشی را برای خودم ایجاد کردم. با ایجاد یک بلوک سفارشی از ابتدا در 15 دقیقه، هدف من ابهام زدایی از پیچیدگی های توسعه بلوک در وردپرس و الهام بخشیدن به دیگران برای شروع ساختن خود است.

WPE: در کنفرانس بیشتر منتظر چه چیزی هستید؟

نیک: ورود به وردکمپ کاری است که برای مدت طولانی می‌خواستم انجام دهم. من فقط حدود یک سال است که در فضای وردپرس به صورت تمام وقت کار می کنم و کار قبلی من که برای شرکت در WordCamp زمان می برد چالش برانگیز بود.

من مشتاقانه منتظر هستم که این رویداد را تجربه کنم، شبکه سازی کنم، و فقط با تمام اعضای انجمن وردپرس که به صورت مجازی ملاقات کرده ام ملاقات کنم، و بهترین بخش این است که می خواهم درخواست بدهم!

متشکرم نیک!


WP Engine را در WCUS جستجو کنید

علاوه بر جلسه نیک، حتما از غرفه WP Engine در WCUS دیدن کرده و از آن بازدید کنید. کافیست به غرفه شماره 12 سالن نمایشگاه بروید.

کارکنان WP Engine برای پاسخ به سوالات شما و گپ زدن در مورد هر چیزی و همه چیز در وردپرس در محل خواهند بود، و تیم Torque در تمام آخر هفته برای انجام مصاحبه و توئیت زنده رویداد روی زمین خواهند بود. منتظریم شما را آنجا ببینیم!


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!