معرفی یک راه جدید برای دسترسی به تمام سایت های شما


اگر به دنبال راهی ساده برای دسترسی سریع و پیمایش بین چندین سایت WordPress.com خود هستید، امروز یک اطلاعیه هیجان انگیز برای شما داریم. ما یک داشبورد جدید راه‌اندازی کرده‌ایم تا به شما در مدیریت تمام سایت‌های WordPress.com و Jetpack متصل شوید.

می توانید به این صفحه سایت های جدید در WordPress.com/Sites دسترسی پیدا کنید.

از اینجا می‌توانید یک وب‌سایت را انتخاب کنید و به داشبورد آن بروید، یک سایت را برای عموم راه‌اندازی کنید، یا پیکربندی میزبانی سایت خود را برای جزئیات SFTP مشاهده کنید.

نقطه شروع ساده و مرکزی

هنگامی که بیش از چند مکان را مدیریت می کنید، پیگیری مکان همه چیز دشوار است. صفحه Sites تمام وب سایت های شما را در یک مکان سازماندهی می کند.

برای سایت های عمومی، پیش نمایشی از صفحه اصلی هر سایت را می بینید و پیدا کردن سایت مورد نظر را برای شما آسان تر می کند.

از فیلتر کشویی برای یافتن سایت های “ویژه” یا “به زودی” که در حال حاضر روی آنها کار می کنید استفاده کنید. به زودی به شما فضای امنی برای ایجاد و ویرایش سایت خود می دهد تا زمانی که آماده انتشار آن در جهان باشید.

به نمای فهرست بروید و همه سایت‌های خود را با ارائه‌ای فشرده‌تر پیمایش کنید:

برای مشاهده پیش نمایش های بزرگتر از همه سایت های خود به نمای شبکه بازگردید. این حالت مشاهده دفعه بعد که به صفحه باز می گردید ذخیره می شود.

سایت بعدی خود را در WordPress.com ایجاد کنید

این اولین نسخه از صفحه Sites است و ما قصد داریم در آینده به بهبود آن ادامه دهیم. همچنین اولین مورد از مجموعه ابزارهای جدید برای سازندگان چند سایتی است. هدف ما این است که WordPress.com را به بخشی لذت بخش و ضروری از گردش کار شما تبدیل کنیم.

چه چیز دیگری را دوست دارید در صفحه سایت ها ببینید؟ چگونه می توانیم WordPress.com را به مکانی قدرتمندتر برای ساخت یک وب سایت تبدیل کنیم؟ در فرم درخواست ویژگی کوتاه ما نظر خود را بنویسید یا نظرات خود را ارسال کنید.

به کنترل پنل جدید سایت مراجعه کنید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!