قالب وردپرس شخصی ثمین

قالب وردپرس شخصی ثمین

 

قالب ثمین | قالب وردپرس ثمین | قالب وردپرس شخصی ثمین | قالب تک صفحه ای ثمین

قالب وردپرس شخصی ثمین

ثمین قالبی وردپرسی تک صفحه ای حرفه ای و زیبا در زمینه قالب های شخصی، رزومه و نمونه کار می باشد که حتی می تواند برای قالب شرکتی نیز استفاده شود. قالب وردپرس رزومه ثمین قالبی زیبا، دلنشین و در عین حال حرفه ای برای پاسخگویی به نیاز افرادیست که می خواهند بدور از هرگونه پیچیدگی، در کمترین زمان ممکن سایتی برای معرفی خود راه اندازی کنند.

افرادی مانند طراحان سایت، طراحان گرافیک، عکاسان و … است که حرفه ای بودن و از طرفی دیگر راحت و دلنشین بودن کار با سایت برای آنها اهمیت اولی را داراست. قالب وردپرس شخصی تک صفحه ای Samin دارای پنل تنظیماتی فارسی و قدرتمند است که می توانید با استفاده از آن بر تمام امکانات قالب کنترلی کامل داشته باشید.

از امکانات دیگر این قالب زیبا فیلتر نمونه کارها به صورت خودکار است. با اضافه کردن نمونه کار به بخش نمونه کارها و انتخاب دسته بندی، مطلب شما به صورت خودکار در فیلتر مناسب قرار می گیرد! قالب زیبای ثمین دارای طراحی ای زیبا و دلنشین است که از طراحی واکنشگرا برای تمام دستگاه ها و اندازه ها پشتیبانی صحیح و کامل می کند و همچنین با همه مرورگرهای مدرن و امروزی سازگاری کاملی را دارد تا معرفی شما به درستی به مراجعه کنندگان به وبسایت شما انجام گیرد.

شما در قالب ثمین می توانید بی نهایت تصویر برای پروژه خود انتخاب کنید که در طرحی زیبا و حرفه ای در صفحه مربوط به توضیح نمونه کار در گالری تصویر مربوط پروژه به زیبایی به نمایش در می آیند!

قابلیت های قالب وردپرس رزومه و نمونه کار ثمین:

قالب وردپرس شخصی ثمین

قالب وردپرس شخصی ثمین

مطالعه بیشتر