قالب Lums | قالب HTML لندینگ پیج

قالب Lums | قالب HTML لندینگ پیج
قالب Lums | قالب HTML لندینگ پیج

قالب Lums | قالب HTML لندینگ پیج

قالب HTML لندینگ پیج Lums | قالب HTML صفحه فرود Lums

قالب Lums قالب لندینگ پیج HTML

لومس یک قالب لندینگ پیج چند منظوره حرفه ای برای کسب و کار های شرکتی، سئو، بهینه سازی، آزانس های دیجیتالی، استارت آپ و … است که بر پایه آخرین نسخه HTML و CSS کدنویسی شده است.

این قالب دارای ظاهری بسیار بروز و طراحی مدرن است و هنگام لوندینگ المنت ها از انیمشن بسیار زیبا برخوردار است. طراحی مدرن و گرافیکی این قالب به شما اجازه میدهد تا یک صفحه فرود بسیار حرفه ای و شیک داشته باشید و بتوانید با استفاده از لومس یک صفحه فرود حرفه ای و شیک راه بیاندازید.

قالب لومس از 3 صفحه تشکیل شده است. صفحه اصلی این قالب از یک هدر بسیار زیبا و مدرن تشکیل شده است که دارای انیمیشن ها جالبی است. در تیتر هدر از زیباترین فونت های فارسی استفاده شده است. برای اجرای بهتر سایت خود دو صفحه دیگر برای بلاگ و جزئیات بلاگ با امکانات کامل طراحی شده است تا از ویرایش یا نصب افزونه ای دیگر خودداری کنید.

قالب HTML لندینگ پیج Lums

ویژگی های اصلی قالب HTML لومس :

قالب HTML صفحه فرود Lums یکی از جدیدترین و زیباترین قالب های حرفه ای برای ایجاد یک کسب و کار حرفه ای است. با استفاده از کد تخفیف درج شده در تصویر از 30% تخفیف به همراه قالب مولان بهره مند شوید. اگر به دنبال ایجاد یک لندنگ پیج حرفه ای بدون دردسر و با نصب و ویرایش آسان هستید میوانید از قالب لومس استفاده بهینه را ببرید.

توجه :پشتیبانی این قالب از طریق تیکیت انجام میشود. (پس از خرید به این بخش دسترسی خواهید داشت.)

توجه: این قالب HTML می باشد و بر روی سیستم های مدریت محتوا (وردپرس، جوملا و.‌..) نصب نمی شود.

مطالعه بیشتر