قالب moon – قالب وردپرس فروشگاهی مون شاپ

مون شاپ یک قالب فروشگاهی وردپرسی برای کسب و کار آنلاین شماست! در ساخت این قالب از بروزترین متدهای کدنویسی استفاده شده است که برای موتورهای جستجو بسیار مناسب است.
شما با استفاده از قالب مون شاپ به راحتی می‌توانید هر نوع فروشگاه اینترنتی را بدون کدنویسی بسازید؛ این قالب تمام نیازهای شما از یک قالب وردپرسی را به صورت کامل برطرف می‌کند. از ویژگی‌های بارز این قالب می‌توان به طراحی‌ کاربرپسند، ریسپانسیو و راستچین بودن و همچنین دارا بودن تنظیمات فارسی برای مدیریت سایت اشاره کرد.

مون شاپ توسط تیم CodeGym راستچین و فارسی سازی شده تا شما عزیزان بتوانید به بهترین نحو فروش آنلاین خود را مدیریت کنید. این قالب به صورت اورجینال همراه با بسته نصبی آسان و فایل درون ریز تمام پیش‌نمایش‌ها ارایه می‌گردد.

یکی از مزایای بسیار مهمی که قالب Moon دارد این است که به صورت مداوم بروز رسانی می‌شود و برخلاف بیشتر قالب های وردپرس که سالانه بروز رسانی می‌شوند، مون شاپ به صورت منظم و مداوم بروز رسانی می‌شود شما عزیزان با خرید قالب مون شاپ تا آخر عمر می‌توانید بروزرسانی مون شاپ را رایگان دریافت کنید.

قالب Moon قالب وردپرس فروشگاه ساز ووکامرس

به راحتی مگامنو بسازید!

استفاده از مگامنو در فروشگاه‌های اینترنتی که دسته بندی‌های زیادی دارند ضروری است. یکی از ویژگی‌های خوب قالب مون شاپ ساخت مگامنو بدون افزونه و فقط با یک کلیک است.

ویژگی های اصلی قالب وردپرس مون شاپ

مطالعه بیشتر