ماه در وردپرس: ژوئن 2019

ماه در وردپرس: ژوئن 2019

ماه ژوئن ماه و ماه مشغول در انجمن وردپرس است. گذشته از برگزاری بزرگترین رویداد وردپرس، این پروژه چندین نقطه قابل توجهی را تجربه کرده است و در ماه گذشته چند اعلامیه بزرگ منتشر کرده است.

بسته بندی برای WordCamp اروپا 2019

WordCamp Europe 2019 در تاریخ 20-22 ژوئن برگزار شد. این بزرگترین رویداد وردپرس بود که با 3،260 بلیط و 2734 بازدیدکننده داشت. شرکت کنندگان از 97 کشور مختلف و 1722 نفر از آنها در WordCamp Europe حضور داشتند.

این رویداد شامل 60 سخنران بود که طی دو روز کنفرانس مذاکرات و کارگاه های مختلف را در زمینه موضوعات مختلف برگزار کرد، از جمله مهمترین جلوه های مت مولنوه که شامل به روز رسانی وضعیت فعلی توسعه وردپرس و همراه با یک جلسه Q و A پر جنب و جوش بود. جلسه کامل از جریان مستقیم برای تماشای آنلاین در دسترس است.

در سال هشتم، WordCamp Europe در پورتو، پرتغال برگزار خواهد شد. نسخه 2020 این رویداد در تاریخ 4-6 ژوئن برگزار خواهد شد. اگر می خواهید در سال آینده با WordCamp Europe مشارکت داشته باشید، فرم درخواست سازمان را پر کنید.

پیشنهاد برای XML Sitemaps در وردپرس هسته

یک پیشنهاد در ماه جاری پیشنهاد داد که نسل XML Sitemap را به وردپرس اصلی بسپارد. این یک ویژگی است که به طور سنتی توسط افزونه ها مورد استفاده قرار گرفته است، که در بسیاری از سایت های مختلف باعث پیگیری های مختلفی شده است. همچنین به این معنی است که بسیاری از سایت ها نقشه های XML ندارند، که می تواند مشکل باشد، زیرا بسیار مهم است که سایت شما به درستی توسط موتورهای جستجو نمایش داده شود.

این پیشنهاد جزئیات نحوه ساختار نقشه های اصلی و نحوه تدوین آنها و همچنین ویژگی های وردپرس را به عنوان اطلاعات مناسب در نظر نمی گیرد.

آیا می خواهید در ساخت این ویژگی شرکت کنید؟ نظر در مورد پیشنهاد، به دنبال وبلاگ تیم هسته ای، و به کانال #core در گروه WordPress Slack بپیوندید.

نقطه عطف ترجمه برای جامعه اسپانیایی

جامعه وردپرس اسپانیا به سختی کار کرده است تا اولیۀ جهان در جهان برای اولین بار در جهان به طور کامل محلی سازی تمام وردپرس هسته همراه با تمام پروژه های متا، برنامه ها و 200 پلاگین برتر است. این امکان وجود دارد که با داشتن بزرگترین گروه ترجمه از هر محلی، شامل 2951 همکلاسی شخصی باشد.

آیا می خواهید در ترجمه وردپرس به زبان ما شرکت کنید؟ پیدا کردن زبان خود را بر روی پلت فرم ترجمه، دنبال وبلاگ تیم Polyglots و پیوستن به #polyglots کانال در ساخت وردپرس Slack گروه.

وردپرس 5.2.2 تعمیر و نگهداری

در 18 ژوئن، v5.2.2 وردپرس به عنوان یک نسخه نگهداری منتشر شد، 13 اشکال و بهبود ویژگی Site Health که در ابتدا در v5.2 منتشر شد، منتشر شد. اگر سایت شما قبلا به طور خودکار به این نسخه نرسیده است، می توانید به روز رسانی را دانلود کنید یا به صورت دستی برای به روز رسانی در داشبورد وردپرس خود چک کنید. با تشکر از JB Audras، جاستین Ahinon، و مری Baum برای همراه رهبری این نسخه، و همچنین 30 نفر دیگر که به آن کمک کرده است.

آیا می خواهید در ساخت وردپرس هسته ای شرکت کنید؟ پیگیری وبلاگ وبلاگ هسته و پیوستن به کانال #core در ایجاد گروه WordPress Slack.

پایان کامل پایان دادن به آزمایش برای وردپرس هسته

در 27 ژوئن، تست e2e (پایان تا پایان) به وردپرس معرفی شد و در پیاده سازی پیوسته پیوست. تست E2E، که توسط گوتنبرگ با موفقیت مورد استفاده قرار گرفته است، برای شبیه سازی سناریوهای کاربر واقعی و اعتبار جریان های پردازش استفاده می شود. در حال حاضر، راه اندازی نیاز به Docker برای اجرا است، و تعدادی از سرویس های تست e2e در بسته های @ wordpress / e2e-test-utils در مخزن Gutenberg در دسترس هستند.

آیا می خواهید از این ویژگی استفاده کنید؟ تست های بیشتری که اضافه می شوند، نسخه های پایدار تر در آینده خواهند بود! پیگیری وبلاگ تیم هسته و پیوستن به کانال # core-js در گروه WordPress Slack ایجاد کنید.

بسته های ویژگی از تیم بررسی نقاشی

به دنبال پیشنهاد مخزن ویژگی تم، به روز رسانی به بسته ویژگی ها اعلام شد. دو بسته جدید ایجاد شده اند که نیاز به بازبینی و تست کد دارند. اولین بسته بسته Autoload، بسته پایه ای برای توسعه دهندگان تم است که در حال حاضر از کامپوزر استفاده نمی کنند (هرچند Composer به جای این بسته توصیه می شود). دوم پکیج دکمه Customizer بخش است که به نویسندگان تم اجازه می دهد یک لینک / دکمه برای هر URL ایجاد کنید.

ایده های پیشنهادی دیگر برای بسته هایی که نیاز به بازخورد و بحث بیشتر دارند وجود دارد. می خواهید پیشنهادات و افکار خود را اضافه کنید؟ پیوستن به گفتگو در وبلاگ تیم بررسی تیم و پیوستن به کانال #themereview در ساخت وردپرس Slack گروه.

خواندن بیشتر:
توسعه در پروژه گوتنبرگ با آخرین نسخه از جمله طرح بندی برای بلوک ستون، اعلان Snackbar، بهبود نشانه گذاری و ارتقاء قابلیت دسترسی ادامه دارد.
تیم جامعه نتایج کار خود را در روزنامه WordCamp Europe منتشر کرد.
تیم Polyglots یک پیشنهادی برای یک راه جدید برای رسیدگی به درخواست های PTE را ارائه کرده است.
گیرنده امسال بورس تحصیلی Memorial Kim Parsell

مطالعه بیشتر