فردا وردپرس ترجمه روز 4 است

Tomorrow is WordPress Translation Day 4

آخرین اخبار وردپرس ترجمه از گوگل ترنسلیت

نسخه چهارم از روز ترجمه وردپرس در روز شنبه 11 مه 2019 در حال ظهور است: فردا! آماده شدن برای یک ماراتن جهانی 24 ساعته اختصاص یافته به محلی سازی پلت فرم وردپرس و اکوسیستم. این رویداد به صورت آنلاین و در مکان های جغرافیایی در سراسر جهان اتفاق می افتد، بنابراین شما می توانید بدون توجه به جایی که هستید بپیوندید!

تیم وردپرس Polyglots ماموریتی را برای ترجمه و ارائه ویژگی های نرم افزار به زبان های مختلف به عنوان امکان پذیر می کند. همانطور که وردپرس بیش از 33٪ وبسایتها را فعال میکند، مردم از سراسر جهان از زندگی خود در زندگی روزمره استفاده میکنند. این بدان معنی است که نیاز زیادی به ترجمه دارد و به زبانهای مختلفی نیز وجود دارد.

در تاریخ 11 مه 2019، از ساعت 00:00 UTC تا ساعت 23:59 UTC، روز ترجمه وردپرس، هدف از برگزاری جشن هزاران نفر از داوطلبان است که به ترجمه و درونی سازی کمک می کنند. این رویداد همچنین فرصتی برای تشویق بیشتر افراد برای مشارکت و کمک به افزایش در دسترس بودن تم ها و پلاگین ها در زبان های مختلف است.

“در زمان آخرین رویداد در سال 2017، وردپرس به 178 زبان ترجمه شد، ما اکنون به 200 علامت رسیده ایم!”

WPtranslationday.org

چه اتفاقی در روز ترجمه وردپرس رخ می دهد؟

تعدادی از جلسات محلی در سرتاسر جهان وجود دارد و همچنین گفت و گو های آنلاین توسط افراد وردپرس. بیش از 700 نفر از سراسر جهان در گذشته در روزهای ترجمه وردپرس شرکت کردند و هر کس در این زمان به اینجا ملحق شد!

هر کسی خوش آمدید برای پیوستن به این رویداد برای کمک به ترجمه و محلی سازی وردپرس، بدون توجه به سطح تجربه خود را. در روز خیلی زیاد اتفاق می افتد، پس بپیوندید و یاد بگیرید چگونه از جلسات آنلاین استفاده کنید!

چه انتظاری دارید؟
آموزش آنلاین زنده: آموزش در زبان های مختلف متمرکز بر ترجمه و محلی سازی، و یا l10n، از وردپرس. اینها به زبان های مختلف پخش می شوند
جلسات محلی سازی: دستورالعمل عمومی و مشخصه ها برای مناطق و زبان های خاص. این جلسات به زبان های مختلف پخش می شود.
جلسات داخلی: آموزش در مورد بهینه سازی کد برای تسهیل فرایندهای محلی سازی، همچنین به نام بین المللی سازی یا i18n نامیده می شود. این جلسات به زبان انگلیسی پخش می شوند.
رویدادهای محلی: مشارکتکنندگان Polyglot در سراسر جهان برای اجتماع کردن، بحث در مورد و ترجمه با یکدیگر گرد هم جمع خواهند شد.
حوادث از راه دور: تیم های ترجمه که نمی توانند فیزیکی جمع آوری کنند، از راه دور متصل می شوند. آنها برای آموزش، مشاوره و حمایت از مشارکتکنندگان جدید در دسترس خواهند بود. آنها همچنین در “ترجمه ماراتن” شرکت خواهند کرد، که در آن تیم های موجود هر چه زودتر رشته ها را ترجمه می کنند!

تعدادی از مترجمان وردپرس با تجربه و کارشناسان بین المللی، بخشی از لیست برای جریان زندگی است که بعضی از همکاران اولین بار به آنها پیوسته اند.

این که آیا شما قبلا به Polyglots کمک کرده یا نه، می توانید برای روز ترجمه وردپرس عضو شوید. در مورد رویدادهای محلی و آنلاین بیشتر بدانید و از طریق وب سایت و رسانه های اجتماعی به روز باشید.

  • ترجمه فارسی و سئو و پیشنهاد وردپرس تمپلیتس: 😀 😀 😀 😀 😀
  • بروزرسانی رایگان و امکانات کامل و بدون محدودیت
در حال ارسال
نظرات کاربر
( رای)

مطالعه بیشتر