قالب Exolot | قالب HTML تک صفحه ای شرکتی

 

قالب HTML Exolot | قالب HTML تک صفحه ای اکسولوت | قالب HTML شرکتی Exolot

قالب HTML شرکتی Exolot

Exolot یک پوسته HTML لندینگ پیج واکنشگرا، خلاق و تمیز برای ارتقاء مشاغل شما در وب است. این پوسته چندین تغییر در صفحه فرود را با تجربه کاربری منحصر به فرد (UX) را به مخاطبانتان القا می دهد. UI رتینا در همه نوع صفحه نمایشگرها و دستگاه ها خیره کننده به نظر می رسد. این ویژگی های چند منظوره را ارائه می دهد که می تواند برای ارائه و ارتقاء تجارت دیجیتال شما از جمله بازاریابی، استارتاپ ها، برنامه های SaaS، نرم افزار، محصولات الکترونیکی، وب سایت کتاب یا مجله، رزومه آنلاین، پیشنهادات نمونه کار، پیشنهادات تجاری و غیره استفاده شود.
قالب اکسولوت، پوسته ای تمیز، متحرک، شکیل و مدرن، مناسب سایت های بازاریابی، استارتاپ ها، برنامه های SaaS، نرم افزار، محصولات الکترونیکی، وب سایت کتاب یا مجله ، رزومه آنلاین و نسخه تک صفحه ای است. از ویژگی های این قالب می توان به 3 صفحه اصلی جذاب اشاره کرد.
این قالب دارای لایه بندی تک صفحه ای است که قابلیت نمایش ویژگی های درباره ما، خدمات، نمونه کارها و تیم ما، وبلاگ، قیمت ها، تماس با ما و … را در قالب صفحه به نمایش در می آورد.
قالب تک صفحه ای Exolot، ایده آل برای انواع وبسایت های خلاق شرکتی، استارتاپ ها، وب سایت کتاب یا مجله و تک صفحه ای طراحی شده است، قالب اکسولوت با استفاده از تکنولوژی HTML5 ,jQuery و CSS بر اساس رتینا، بوت استرپ 4 ساخته شده است که بسیار خوب کد نویسی شده است و در آن تمامی عناصر وبسایت رعایت شده همچنین چیدمان خلاق و بسیار هوشمندانه است.
استایل این قالب به خوبی بر روی گوشی های هوشمند، تبلت ها و رایانه های شخصی دسکتاپ کار می کند. و به راحتی بر روی اکثر مرورگرهای مهم سازگاری دارد. هر کس به راحتی میتواند با توجه به راهنمایی الگویی موجود در قالب، این الگوی قالب و نوشته های آن را به روزرسانی / ویرایش کند.
اگر شما برای وبسایت خود نیاز به یک قالب شرکتی، بازاریابی، استارتاپ ها، برنامه های SaaS، نرم افزار، محصولات الکترونیکی، وب سایت کتاب یا مجله، رزومه آنلاین برای کسب و کار خودتان دارید. این قالب بخوبی نیاز شما را رفع خواهد کرد.

امکانات قالب تک صفحه ای اکسولوت | Exolot :

 

قالب HTML تک صفحه ای شرکتی Exolot

  • نسخه اورجینال و لایسنس مادام العمر و دائمی
  • بروزرسانی رایگان و امکانات کامل و بدون محدودیت
در حال ارسال
نظرات کاربر
0 (0 رای)

مطالعه بیشتر