قالب Rapoo | قالب HTML شرکتی راپو

قالب HTML شرکتی Rapoo | قالب HTML Rapoo | قالب سایت شرکتی راپو

قالب HTML شرکتی Rapoo

روزانه شرکت های مختلف تاسیس می شوند و با توجه به نیاز های جامعه هر شخصی می داند که داشتن یک وب سایت در حال حاضر یکی از الزامات هر شرکت است. بنابراین شما به عنوان یک طراح و توسعه دهنده وب باید این فرصت را غنیمت شمرده و سهم خود را از این بازار بزرگ پیدا کنید.

به جرات می توان گفت بیشترین پروژه های موجود در زمینه طراحی سایت مربوط به طراحی سایت شرکت ها و کسب و کارهای نوپا می باشد. همچنین با توجه به شرایط اقتصادی فعلی، کمتر افرادی هستند که هزینه زیادی را برای طراحی و پیاده سازی سایت های اختصاصی در نظر بگیرند! اما چگونه می توان این پروژه ها را پذیرفت و نسبت به مبلغ دریافتی وب سایتی با کیفیت را نیز ارائه داد؟

ساده ترین راهکار برای پیاده سازی سایت های کم هزینه و سریع، بکارگیری قالب های آماده می باشد. خوشبختانه قالب های متعددی در زمینه فعالیت های مختلف در دسترس طراحان سایت قرار دارد. اما این بدین معنا نیست که تمامی قالب های موجود از کیفیت خوبی برخوردار بوده و بتوان آن ها را مورد استفاده قرار داد!

معیارهای مختلفی برای انتخاب یک قالب مناسب وجود دارد که حتما باید به آن ها توجه کرد. در زیر به برخی از این معیار می پرداریم:

قالب سایت چند صفحه ای شرکتی راپو Rapoo Bootstrap Theme

قالب راپو یکی از قالب های حرفه ای و تخصصی شده توسط گروه وب روبیک می باشد. تمامی معیار هایی که در بالا به آن ها اشاره شد، در پیاده سازی این قالب رعایت شده اند.

واکنش گرایی این قالب با استفاده از فریمورک قدرتمند بوت استرپ 4 به صورت کاملا استاندارد و کاربرپسند بوده و کاربران در دستگاه های مختلف به هیچ عنوان با مشکل مواجه نخواهند شد. همچنین تمامی بخش های پیاده سازی شده در این قالب با کامنت های کاملا شفاف به شما نمایش داده شده اند و به سادگی می توانید بخش مورد نظر را پیدا کره  و نسبت به بروزرسانی آن اقدام کنید.

طراحی و ساختار این قالب کاملا بروز بوده و ایده پردازی در پیاده سازی آن مطابق با نیاز ها و سلایق شرکت های ایرانی می باشد. از دیگر مزیت های این قالب رعایت تجربه کاربری (UX) در بکارگیری اجزاء مختلف قالب می باشد که بازدید کنندگان را برای پیمایش میان تمامی صفحات هدایت می کند.

از جمله بخش های پیش بینی شده و قابل توجه در این قالب نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امیدواریم با بکارگیری این قالب رزومه خود را حرفه ای تر و پربارتر از قبل کنید.

قالب HTML شرکتی Rapoo پوسته حرفه ای بوت استرپ

  • ارزش خرید نسبت به قیمت بازار: 😀 😀 😀 😀 😀
  • ترجمه فارسی و سئو و پیشنهاد وردپرس تمپلیتس: 😀 😀 😀 😀 😀
  • نسخه اورجینال و لایسنس مادام العمر و دائمی
  • بروزرسانی رایگان و امکانات کامل و بدون محدودیت
در حال ارسال
نظرات کاربر
5 (1 رای)

مطالعه بیشتر