بهترین قالب‌ های تجاری وردپرس

بهترین قالب‌ های تجاری وردپرس

بهترین قالب‌ های تجاری وردپرس
بهترین قالب‌ های تجاری وردپرس

وردپرس دارای تعداد زیادی قالب رایگان و تجاری است و پیدا کردن بهترین قالب در میان آن‌ها می‌تواند یک چالش باشد. پس واقعاً بهترین قالب وردپرس کدام است؟ مسلما این بستگی به شما و سلیقه شما دارد، هرکسی یک نوع طراحی را می‌پسندد و آن نوع طراحی را بهترین می‌داند.
در انتخاب بهترین قالب‌ های تجاری وردپرس علاوه بر ظاهر خوب و مناسب قالب، شما باید به موارد دیگری همچون کیفیت برنامه‌نویسی، پیروی از استانداردهای وردپرس، اعتبار توسعه‌دهنده برای به‌روزرسانی و پشتیبانی، سرعت قالب، سازگاری با افزونه‌های مهم و … توجه داشته باشید.
برای اینکه بتوانید انتخاب آسان‌تری داشته باشید، ما در این مقاله ۱۰ مورد از قالب های حرفه ای وردپرس را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

بهترین قالب‌ های تجاری وردپرس

 1. دیوی
 2. Newspaper
 3. آوادا
 4. فلت‌سام
 5. بی تم
 6. انفولد
 7. ایکس‌تم
 8. زفایر
 9. ژوپیتر
 10. سون

۱- Divi | دیوی

دیوی یک قالب چندمنظوره بسیار قدرتمند با طراحی منحصربه‌فرد است که توسط Elegant Themes ارائه‌ شده است. این قالب دارای یک صفحه ساز هوشمند، قدرتمند و انعطاف‌پذیری است که دارای مجموعه‌ای گسترده از تنظیمات و عناصر است که به شما امکان کنترل کامل برای ساخت هر نوع وب‌سایت خلاقانه‌ای را می‌دهد. همچنین می‌توانید تنظیمات واکنش‌گرایی این قالب را با استفاده از صفحه ساز اختصاصی به‌ صورت کامل کنترل کنید. این قالب به‌صورت کامل از ووکامرس پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید فروشگاه‌های حرفه‌ای را با آن ایجاد کنید. دیوی را می‌توان یکی از بهترین قالب‌ های تجاری وردپرس دانست.

divi theme- قالب دیوی
قالب دیوی

دیوی در وردپرس تمپلیتس

دیوی در سایت وردپرس تمپلیتس با قیمت ۱۲۸۰۰۰ تومان برای فروش قرار داده‌ شده است و تاکنون بیش از ۳۷۰ عدد از آن به فروش رسیده. با توجه به امکانات بسیار بالای قالب، این قیمت کاملاً منطقی است.

قالب Divi

۲- Newpaper

قالب Newspaper یکی از بهترین قالب‌ های تجاری وردپرس در دنیا است. مهم نیست در چه زمینه‌ای کار می‌کنید، این قالب کاملاً مناسب با هر نوع وب‌سایت خبری است و بیش از ۵۰ دموی پیش‌ساخته و آماده دارد که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

newspaper- قالب نیوزپیپر
قالب نیوزپیپر

این قالب دارای یک صفحه ساز اختصاصی برای سفارشی‌سازی است که باعث می‌شود کنترل کاملی بر طراحی خود داشته باشید.

Newspaper در وردپرس تمپلیتس

این قالب با قیمت ۶۸۰۰۰ تومان در سایت وردپرس تمپلیتس عرضه‌ شده و تاکنون بیش از ۴۰۰ عدد از آن به فروش رفته است.

قالب Newspaper

۳- Avada | آوادا

پرفروش‌ترین و بهترین قالب‌ های تجاری وردپرس در دنیا قالب آوادا است که در تم فارست بیش از ۵۰۰ هزار عدد از آن به فروش رسیده است. این قالب از صفحه ساز Fusion Builder برای ایجاد صفحات منحصربه‌فرد استفاده می‌کند و دارای گزینه‌های متعددی برای سفارشی سازی است.

Avada- قالب آوادا
قالب آوادا

شما می‌توانید با استفاده از قالب آوادا یک سایت منحصربه‌فرد با طراحی شیک همراه با سرعت بالا ایجاد کنید.

آوادا در وردپرس تمپلیتس

قالب آوادا در سایت وردپرس تمپلیتس با قیمت ۶۸۰۰۰ تومان عرضه‌شده است و تاکنون بیش از ۷۵۰ عدد از آن به فروش رسیده است.

قالب Avada

۴- Flatsome | فلت سام

قالب حرفه‌ای فلت سام می‌تواند یک انتخاب مناسب برای وب‌سایت‌های شرکتی و فروشگاهی باشد. این قالب با استفاده از یک صفحه ساز اختصاصی ایجادشده است. این صفحه ساز بصری بسیار کاربرپسند و دارای امکانات بسیار زیادی است.

Flotsome- قالب فلت سام
قالب فلت سام

قالب فلت سام سرعت بارگذاری بسیار بالایی دارد و برای موتورهای جستجو کاملاً بهینه‌شده است که این به شما کمک می‌کند تا مشتریان بیشتری را جذب کنید و محصولات بیشتری را از طریق فروشگاه خود به فروش برسانید.

فلت سام در وردپرس تمپلیتس

این قالب در سایت وردپرس تمپلیتس با قیمت ۸۹۰۰۰ تومان عرضه‌شده است و تاکنون موفق به فروش بیش از ۸۵۰ عدد شده است.

قالب Flatsome

۵- BeTheme | بی تم

اگر هنوز در انتخاب قالب مناسب تردید دارید، بی تم می‌تواند تردید شما را رفع کند. این قالب با بیش از ۴۰۰ دموی از پیش‌ساخته هر نوع کسب‌وکار اینترنتی را پشتیبانی می‌کند.

BeTheme- بی تم
قالب بی تم

این قالب دارای سرعت بسیار بالایی است و همچنین پنل تنظیمات قدرتمندی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

بی تم در وردپرس تمپلیتس

این قالب در وردپرس تمپلیتس با قیمت ۶۹۰۰۰ تومان در اختیار کاربران قرارگرفته است و تاکنون تعداد ۱۰۰۰ عدد از آن به فروش رسیده است.

قالب Be

۶- Enfold | انفولد

انفولد کاربرپسندترین قالبی است که تاکنون ایجاد شده است. این قالب دارای یک صفحه ساز اختصاصی است که به شما امکان ساخت صفحات را با کشیدن و رها کردن می‌دهد. همچنین دارای پنل تنظیمات پیشرفته‌ای است و با ووکامرس سازگاری کامل دارد.

enfold- قالب انفولد
قالب انفولد

سرعت قالب انفولد شگفت‌انگیز است. اگر می‌خواهید سرعت سایت شما در بالاترین حد ممکن باشد، انفولد برای این کار ایجادشده است. همچنین سازگاری کامل با گوگل دارد و از این نظر هم کاملاً بهینه است.

انفولد در وردپرس تمپلیتس

بهترین قالب‌ های تجاری وردپرس در ایران با بیش از ۲۴۵۰ فروش انفولد است. قیمت این قالب ۶۹۰۰۰ تومان است.

قالب Enfold

۷- X Theme | ایکس

ایکس تم یکی از قالب های حرفه ای وردپرس است که در تم فارست بیش از ۲۰۰۰۰۰ عدد از آن به فروش رسیده است. این قالب دارای صفحه ساز اختصاصی با نامcornerstone  است که به شما امکان ساخت صفحات با کشیدن و رها کردن را می‌دهد. با ایکس تم می‌توانید سایتی متفاوت از بقیه سایت‌ها ایجاد کنید.

X Theme- قالب ایکس تم
قالب ایکس تم

این قالب دارای سرعت بالایی است و برای گوگل هم کاملاً بهینه‌شده است. همچنین با اغلب افزونه‌های پرمیوم سازگاری کامل دارد.

ایکس تم در وردپرس تمپلیتس

متأسفانه این قالب در ایران مورد بی‌مهری قرارگرفته است و فقط ۲۳ عدد از آن به فروش رسیده است. قیمت قالب در وردپرس تمپلیتس ۶۹۰۰۰ تومان است.

قالب X Theme

۸- Zephyr | زفایر

یکی از تمیزترین و پرسرعت‌ترین قالب‌های وردپرس، زفایر است. این قالب دارای طرح‌های مختلفی برای طراحی صفحه است و شما به‌راحتی می‌توانید سایت خودتان را سفارشی‌سازی کنید. همچنین دارای هدر ساز  و فوتر ساز بسیار حرفه‌ای است و شما می‌توانید سربرگ‌ها و پاورقی‌های گوناگونی را ایجاد کنید.

Zephyr- قالب زفایر
قالب زفایر

قالب زفایر یک قالب با سبک متریال است که برای گوگل بسیار مهم است. تنظیمات این قالب بسیار پیشرفته است و دسترسی‌های بسیار زیادی را به شما می‌دهد.

زفایر در وردپرس تمپلیتس

این قالب در سایت وردپرس تمپلیتس با قیمت ۶۸۰۰۰ تومان ارائه‌شده و نزدیک به ۱۴۰۰ فروش موفق داشته است.

قالب Zephyer

۹- Jupiter | ژوپیتر

قالب ژوپیتر یک قالب چندمنظوره حرفه‌ای است که با استفاده از المنتور طراحی‌ شده است و با ووکامرس هم سازگاری کامل دارد که به شما اجازه ساخت فروشگاه‌های حرفه‌ای را می‌دهد. سرعت بالا و سئوی مناسب یکی دیگر از ویژگی‌های این قالب است.

Jupiter- قالب ژوپیتور
قالب ژوپیتور

این قالب با کدنویسی تمیزی ایجادشده است و با اغلب افزونه‌های مهم سازگاری کامل دارد.

ژوپیتر در وردپرس تمپلیتس

این قالب در سایت وردپرس تمپلیتس با قیمت ۵۷۰۰۰ تومان قرارگرفته است و تاکنون ۱۷۰ فروش موفق داشته است.

قالب Jupiter

۱۰- the7 | سون

قالب سون با استفاده از ادغام ویژوال کمپوزر و اسلایدر رولووشن طراحی‌های بی‌نظیری را ارائه می‌دهد. این قالب دارای تنظیمات پیشرفته‌ای است و شما می‌توانید هر نوع سایتی را ایجاد کنید.

قالب های حرفه ای وردپرس
قالب هفت

سرعت بارگذاری قالب واقعاً بالاست و سایت شما با سرعت بسیار بالایی لود می‌شود. همچنین کدنویسی تمیزی دارد و کاملاً برای گوگل بهینه سازی شده است.

سون در وردپرس تمپلیتس

این قالب در سایت وردپرس تمپلیتس با قیمت ۶۸۰۰۰ عرضه‌شده است و تاکنون بیش از ۷۰ فروش داشته است.

قالب the7

قالب های حرفه ای وردپرس

باوجود قالب‌های تجاری وردپرس شما دیگر هیچ کمبودی در ایجاد سایت نخواهید داشت. شما هر نوع سایتی را که مدنظرتان باشد را می‌توانید ایجاد کنید. در حال حاضر اغلب قالب‌های وردپرسی واکنش‌گرا هستند و از همه‌ی دستگاه‌ها پشتیبانی می‌کنند اما شما حتماً قبل از تهیه قالب مناسب از واکنش‌گرا بودن آن اطمینان حاصل کنید.

امیدواریم که این مقاله به شما در پیدا کردن بهترین قالب‌ های تجاری وردپرس کمک کند. شما هم اگر قالب‌های مناسب دیگری را می‌شناسید در دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارید.

منابع

 • athemes
 • tutsplus
 • webnus
 • hubspot

نوشته بهترین قالب‌ های تجاری وردپرس اولین بار در همیاروردپرس. پدیدار شد.

بهترین قالب‌ های تجاری وردپرس
گرد آوری شده از وردپرس تمپلیتس
لینک منبع

 • ترجمه فارسی و سئو و پیشنهاد وردپرس تمپلیتس: 😀 😀 😀 😀 😀
در حال ارسال
نظرات کاربر
5 (1 رای)

مطالعه بیشتر