تم رایگان WordPress – سفر بسیار؟

تم رایگان WordPress – سفر بسیار؟

تم رایگان WordPress - سفر بسیار؟

تم رایگان WordPress – سفر بسیار؟

مسافران و backpackers نیز نیاز به وبلاگ های خوب است، بنابراین در اینجا یک تم جدید رایگان وردپرس اختصاص داده شده به سفر وبلاگ نویسان – مسافرت زیادی؟ این یک قالب وبلاگ وردپرس مینیمالیستی است که به شما امکان می دهد تصاویر تعطیلات زیبا خود را برجسته کرده و تجربیات خود را نیز ارسال کنید. تم با استفاده از بوت استرپ ساخته شده است و می تواند از طریق customizer سفارشی وردپرس سفارشی شود. این همچنین با یک ویجت مخصوص (اصلاح ویجت پست اخیر) همراه است که به شما اجازه می دهد عکس های زیبا را به نوار کناری اضافه کنید. آن را با اثرات محو شدن در صفحه پیمایش و یک انیمیشن زیبا در آیکون های اجتماعی بسته بندی شده است. تم به زیبایی بر روی دستگاه های تلفن همراه کار می کند و به طور کامل پاسخگو است. از موضوع لذت ببرید

نسخه ی نمایشی و دانلود

تم نسخه ی نمایشی دانلود تم

نصب و راه اندازی

بسیار آسان است فقط فایل زیپ را دانلود کنید و آن را به ظاهر خود آپلود کنید -> تم ها. تم را فعال کنید و منوها و ویدجت ها را تنظیم کنید. شما می توانید تصویر هدر، تصویر پس زمینه و لوگو را از ظاهر ویرایش کنید -> سفارشی کردن گزینه. شما همچنین می توانید URL آیکون های اجتماعی را از Customizer ویرایش کنید.

بعدش چی؟

به من اطلاع دهید که در آن شما برای تعطیلات بعدی خود بروید و فراموش نکنید که نظرات خود را در بخش نظرات ترک کنید. به سلامتی!

تم رایگان WordPress – سفر بسیار؟

دانلود قالب Travel

دمو قالب Travel

  • ترجمه فارسی و سئو و پیشنهاد وردپرس تمپلیتس: 😀 😀 😀 😀 😀
در حال ارسال
نظرات کاربر
5 (1 رای)

مطالعه بیشتر